meditační pyramida

Když si pořídíte meditační pyramidu

Zvažovali jste nad tím, že si koupíte meditační pyramidu? Slyšeli jste o její kouzelné moci a sousedka si ji nemůže vynachválit? V současné době jsou meditační pyramidy poměrně vyhledávané, a to kvůli údajným léčivým účinkům. Na úvod však musíme říct, že meditační pyramidy neléčí v pravém slova smyslu, ale poskytují spíše prostor pro meditaci, učení, studium nebo pro odpočinek. Odborníci říkají, že meditační pyramidy, kterým se s oblibou říká právě “léčivé pyramidy”, mají maximálně pozitivní dopad na psychiku člověka, ale tím léčivé účinky končí. Je však pravdou, že každý člověk má z meditačních pyramid zcela jiný pocit.

Pokud zvažujete koupi meditační pyramidy, neváhejte dlouho. Jedná se o unikátní věc, která je navíc hezkým bytovým nebo zahradním doplňkem. Když si pořídíte meditační pyramidu, kterou můžete znát také pod označením pyramida energie nebo energetická pyramida, měli byste však vědět, jak ji umístit a kam ji umístit. Jen tak vznikne vytoužená pyramidální energie, která pozitivně působí nejen na člověka samotného, ale také na okolí a přírodu kolem.

Důležité je nasměrování pyramidy

Koupili jste si pyramidu energie a nevíte, jak ji nasměrovat? Rozhodně severojižně. Když ji nasměrujete tímto směrem, bude přijímat dostatečné množství vesmírné energie, které proudí skrze špičku. V pyramidě se následně tato vesmírná energie střetne se zemskou energií a vytvoří se pyramidální energie, o níž již bylo řečeno, že pozitivně působí jak na člověka, tak na rostliny a přírodu kolem.

To, že máte meditační pyramidu dobře umístěnou, poznáte snadno. Nejčastějším signálem správného umístění pyramidy je teplo, které vás zahalí při vstupu do pyramidy, nebo mírné brnění v dlani.

Vyzkoušejte meditační pyramidu i vy

I když neléčí v pravém slova smyslu, není meditační pyramida marnou investicí. Dokáže člověka zbavit nahromaděného stresu a napětí, navíc si v ní člověk odpočine stejně dobře, jako kdyby spal několik dlouhých hodin. Mnozí dokonce tvrdí, že se rychleji vyléčil špatný zdravotní stav.