Nechte si poradit od odborníků z Extérie a mějte v pořádku BOZP a PO

Každý podnikatel musí mít neustále na mysli to, jestli jeho podnikání je podle zákona či nikoli. Přece jen i když si běžní zaměstnanci myslí, že podnikání je procházka růžovým sadem, není tomu tak. Podnikatelé musí mít například vyřešenou bezpečnost práce a požární ochranu, což jsou oblasti, na které se bohužel zapomíná a za jejichž nevyřešení hrozí pokuta, a to až ve výši několik set tisíc korun, ne-li milionů korun. Bohužel nevyřešené BOZP a PO má až čtyřicet procent podnikatelů, což je opravdu velmi vysoké procento. Právě ti nepodnikají bezpečně a bojí se, aby jim na dveře nezaklepala kontrola ze státní správy, která by je udělenou sankcí mohla zruinovat. Abyste byli v klidu, podnikali bezpečně a nebáli se příchodu neohlášené kontroly, nechte si raději poradit od odborníků a v pořádku vyřešte BOZP a PO.

Dnes najdete mnoho poskytovatelů na trhu, kteří se zaměřují na bezpečnost práce a na požární ochranu. K nim se ostatně řadí také firma Extéria, která je považována za přední společnost poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO.

O firmě Extéria

Firma Extéria je na trhu už pěkných pár let, za tu dobu si nastřádala tisícovky spokojených klientů, kterým se starala nebo stará o bezpečnost práce a požární ochranu. Odborníci z Extérie však neposkytují poradenství jen českým podnikatelům, ale také slovenským podnikatelům. Firma se totiž s velkou pompou dostala až na Slovensko, kde má také spokojené klienty.

Pokud se rozmýšlíte nad tím, jaké firmě svěřit bezpečnost práce a požární ochranu, Extéria je jasným favoritem. Služby firmy jsou za bezkonkurenčně nízkou cenu, která se samozřejmě v žádném případě neprojevuje na kvalitě poskytovaných služeb.

O co se firma Extéria postará?

Firma Extéria si vezme na starost nejen dokumentaci BOZP a PO, ale také se postará o případnou aktualizaci a o další věci, jako je školení BOZP, kontroly a pravidelné revize. Mimo jiné vás zastoupí v případě, že by kontrole za státní správy přece jen dorazila.