Stavění voliéry může být zábava

I stavění voliéry může být zábava, když se to skládá jako stavebnice

Ještě donedávna museli všichni chovatelé exotického ptactva nebo ptactva běžného chodit do obchodů s chovatelskými potřebami, když potřebovali nové obydlí pro své domácí okřídlené mazlíčky. Jenže mnohdy se nová obydlí nelíbila buď samotným ptákům, nebo případně vám, protože vám zkrátka nezapadala na místa, kam jste obydlí chtěli dát. Naštěstí nyní je s tímto problémem konec. Existují totiž stavebnice ALUHOBBY.

Jak již bylo zmíněno, dříve jsme si pro nové obydlí pro své domácí okřídlené mazlíčky museli chodit do obchodů s chovatelskými potřebami. Mnozí kutilové si je stloukli doma z pár latěk nebo z pletiva a jiných podobných dílů, ovšem to se muselo jednat o skutečně zdatné kutily, které nic nezastraší. Začínající domácí kutilové bohužel neměli na výběr a museli zavítat do obchodů s chovatelskými potřebami, protože zkrátka chtěli své okřídlené mazlíčky někde ubytovat.

Nyní budou jásat i kutilové začátečníci, jelikož se na trhu objevily stavebnice ALUHOBBY. I když si člověk může myslet, že se jedná o dětskou stavebnici z LEGA nebo z něčeho podobného, opak je pravdou. Je to skutečně stavebnice pro dospělé, z níž se nepostaví garáž ani hasičská stanice, ale obydlí pro vaše okřídlené společníky.

Vše připraveno na složení

Jak již bylo zmíněno, jedná se o stavebnici určenou i pro začínající mladé chovatele nebo kutily. Stavebnice totiž obsahují naprosto přesný počet plastových spojek, dostatečné množství nařezaných hliníkových profilů a samozřejmě potřebné množství krmných pultů a dalších součástek.

Sestavení voliéry nikdy nebylo rychlejší

Kromě klecí pro ptáky je možné ze stavebnice složit také venkovní voliéry, které se nikdy neskládaly rychleji a snadněji. V každé stavebnici samozřejmě nechybí montážní plánek, který pomůže každému kutilovi s montáží.

Voliéry jsou různých tvarů a velikostí, stačí si jen vybrat nové vhodné obydlí pro vaše okřídlené mazlíčky.