Zápach bot

Trápí vás zápach z bot? Panasonic přišel na trh s inovativním výrobkem, který zápachu zbaví

Zápach z bot trápí nejednoho z nás. Je to velice nepříjemné, když někomu z bot zapáchá, ovšem nedá se s tím nic dělat. Nebo ano? Můžete používat různé spreje do bot, ovšem ani spreje nejsou stoprocentně efektivní. Bohužel se většinou stává, že nepomáhají, a tak z bot nám zapáchá dál a dál. Naštěstí výrobce Panasonic si věčného problému bez řešení všiml a vyvinul řešení, které nemá obdoby. Vyvinul skvělé zařízení, které rychle, snadno a chytře odstraní zápach z bot i těm, kteří své boty musí nechávat na chodbě, aby se zápach nelinul celým bytem.

Jak jsme zmínili, zapáchající boty jsou problémem mnoha z nás. Je to zkrátka problém, který doposud neměl řešení, pokud bychom opomněli spreje do bot, které ne vždy jsou účinné. Většinou za zápach z bot může teplé počasí nebo absence ponožek. S nepříjemným zápachem se však rozhodla firma Panasonic zatočit a rozhodla se vynalézt jakýsi malý ruční vysavač, který do několika hodin zápach z bot zcela eliminuje.

Jak vysavač funguje?

Je to sice humorná představa, že si budeme vysávat zápach z bot, ovšem je to tak. Takto to funguje. Stačí, když se zařízení přiloží na otevřenou část obuvi. Poté se vysavač aktivuje a po zhruba pěti hodinách neucítíte nic. Pět hodin je sice dlouhá doba, ovšem druhá, důkladnější fáze má být o dvě hodiny delší. Ideální tedy je, když si vysavač zapnete přes noc.

Produkt je vybaven Nanoe X

Je velmi zajímavé, že nový produkt společnosti Panasonic je vybavený technologií Nanoe X. Jedná se o technologii, která se běžně používá při čištění vzduchu v domovech. Jelikož je tato technologie obsažena i v novém, inovativním vysavači, je zaručené, že se efektivně a rychle zbavíme i sebevíc silného zápachu.

Vysavač by měl během čistícího procesu zbavit botu nejen zápachu, ale také usazeného potu a bakterií, které se v ní nachází.