Společnost ZOOT konečně v plusu

Společnost ZOOT konečně v plusu

O společnosti ZOOT jsme toho v posledních měsících slyšeli poměrně hodně. Firma před nedávném ohlásila svůj krach a zároveň také svůj velký návrat. Jelikož už uplynulo několik měsíců od tohoto velkého návratu, nabízí se otázka, jak tomu je aktuálně. Daří se firmě nebo je to stále tak špatné jako tomu bylo před x měsíci? Podle posledních statistik je ZOOT konečně v zisku, respektive v plusu. Dá se tedy říct, že jako pták fénix povstává z popela. I když se samozřejmě společnost raduje, musí pamatovat na to, že vyhráno ještě zdaleka opravdu nemá.  

Jak jsme zmínili, poslední statistiky upozorňují na to, že společnost ZOOT je konečně ve svém plusu. Jedná se o opravdu významný milník, je to vůbec poprvé, co společnost je v zisku. Jak ale také bylo zmíněno, společnost ještě ani náhodou nemá vyhrané.  

O společnosti ZOOT 

Společnost ZOOT můžete znát jako módní e-shop, který začal už v roce 2010. Z počátku se jednalo o sociální síť, která se zajímala o módu, s postupem času se však ze sociální sítě stal e-shop, který se však bohužel celou svou dlouhou éru potácel v černých číslech. Nebylo měsíce, kdy by firma byla v zisku, přesto se však vydrželo dlouhých deset let. A nakonec ozdravný proces, ke kterému došlo po velkém kolapsu, zabral a konečně se firma po deseti dlouhých letech raduje ze zisku.  

Společnost ZOOT je tedy ukázkou toho, že se člověk opravdu nikdy nesmí vzdávat, protože nakonec na něj to ovoce čeká. I když si společnost prošla mnohými neúspěšnými koncepty, stejně jeden z ozdravných procesů byl opravdu ozdravný.  

Ať jsme v zisku napořád 

Sice se zatím jedná jen o jeden jediný měsíc bez ztráty, ale i tak lze říct, že je to úspěch. Lídři firem si proto logicky přejí, aby se v zisku zůstalo už napořád. Sice lze říct, že se e-shop ze ztráty dostal jenom o fous, přesto je to úspěch hodný oslavy.