skateboarding je stále více populární

Skateboarding je stále více populární!

Současná mladá generace nezná nic jiného, než vysedávání u počítačů. Bohužel se jedná o smutný fakt, se kterým nelze a nelze bojovat. Pokud se někdo pokusí zrušit denní rutinu mladých teenagerů, která spočívá pouze v jedení, v pití sladkých limonád a koukání se do telefonu, počítače a na televizi, nevyjde zrovna s hlavou vztyčenou. Bohužel si každý z mladých musí nahlédnout do svého nitra a musí si sám říct, jak moc a do jaké míry je dobré, aby trávil volný čas zavřený doma. Přece vykonávání nějakého sportu může stejně naplňovat, jako třeba hraní na počítači. Jen se jedná o zdravější verzi, díky které netloustneme a díky které se cítíme do značné míry fit. Bohužel běh či jízda na kole nebo plavání neříká dnešní mladé generaci naprosto nic. Jsou líní chodit jen tak ven sportovat, a tak jsou tedy proto velmi obézní, líní a s nízkou kondicí. Jenže pak je tu druhá skupina, která se odhodlala bojovat s problémem zvaný lenivost, prokrastinace a obezita. Rozhodla se dělat nějaký sport, který můžou vykonávat i s přáteli. Proto se není čemu divit, když na plné čáře zvítězil skateboarding!

Skateboard, Longboard a mnoho dalšího – to je to, co vede u dnešních teenagerů

Možná to dělají pro image, možná je to baví nebo jezdí pouze pro to, aby si udělali fotku na Instagram. Ať už však jezdí na skatu kdokoliv z jakéhokoli důvodu, jedná se také o jakousi formu sportování, která je však čím dál populárnější. Alespoň díky desce na kolečkách děti vytáhnou paty z domu a uvědomí si, že život je také o tom reálném světě tam venku, nikoliv pouze v tom virtuálním růžovém světě.

Skateboarding je skvělé dělat s přáteli, protože se můžete navzájem učit nějakým trikům. Zvyšuje se vaše pozornost a ohebnost, samozřejmě také nabíráte do značné míry fyzickou kondici. Sice ze skateboardu nevytvarujete svaly, ale je to lepší, než abyste pouze vysedávali za počítačem.