Skate styl

Tři věci, které nejsou jenom pro skateboardisty

Skateboardisté mají svůj vlastní styl, s nímž se ztotožňuje jenom málokdo. Nosí dlouhá trička, která jsou volná a která jsou většinou jednobarevná. Mnoho lidí si myslí, že nosí plátěné tenisky s rovnou podrážkou, ovšem to už není symbolem každého skateboardisty. Nosí se i tenisky s vyvýšenou podrážkou, protože jsou stejně tak pohodlné, jako ty s rovnou podrážkou.

Skateboardisté mají svůj osobitý styl, ovšem to neznamená, že jednotlivé věci jsou jenom pro ně. Skate a street styl je pro kohokoliv, komu se jednotlivé kousky líbí a kdo je ochotný jednotlivé kousky nosit proto, že mu zkrátka a dobře sedí.

Jaké tři věci nejsou jenom pro skateboardisty?

1) Lazy bagy

Konečně přišla doba, kdy můžete vytáhnout takzvané lazy bagy. Jedná se o sedací vaky, které jsou nafukovací, tudíž jsou dobře skladovatelné a snadno omyvatelné. Můžete si je nafouknout doma na zahradě, ale taky si je můžete vzít na dovolenou. Jsou pohodlné, můžete se na nich jak opalovat, tak si číst či jen popíjet letní či jarní drinky.

Lazy bagy nejsou určeny jenom pro venkovní použití. Jsou taky vhodným doplňkem do dětského pokoje nebo si tento sedací vak můžete nafouknout tehdy, kdy vám pochybí místa k sezení při velké návštěvě.

2) Značka Dakine

Pokud toužíte po moderních batozích, které budou zároveň i kvalitní a pohodné, měli byste si pořídit batohy značky Dakine. Jedná se o značku, která není jenom pro skateboardisty, i když si to mnoho lidí myslí. Vznikla v Oregonu a už přes čtvrt století má ucelený sortiment doplňků nejen pro extrémní sporty.

3) Kšiltovky

Kšiltovky jsou pro skateboardisty typické. Nosí je totiž hlavně s rovným kšiltem. Kšiltovky jsou ale i aktuální módní trend, který si kdekdo zamiluje. Nejen, že nás ochrání před slunečními paprsky, které jsou den ode dne nebezpečnější, ale taky perfektně doplní nejeden look.