Provence

Prožijte romantiku v Provence

Blíží se doba, kdy bude opět aktuální rozhodování se, kam se letos pojede na dovolenou. Bohužel se řada z nás rozhoduje na poslední chvíli, a tak si bere zbylé last minute zájezdy, díky nimž si buď značně přilepší, nebo si hodně připlatí. Záleží na lokalitě a množství míst. Samozřejmě letní dovolené jsou rutinou či stereotypem každého z nás. Každý rok se snažíme zažít to největší dobrodružství a následující rok jej toužíme předčít. Na dovolené vyrážíme s partnery, s kamarády nebo jen tak s rodinou, ale té skutečné romantiky docílíte pouze s vaší drahou polovičkou. Možná byste měli začít dělat něco s vaším cizím jazykem, protože proč jezdit až v létě? Vyrazte na dovolenou již nyní! Zkuste romantickou Provence v době Velikonoc!

Velikonoce ženy doma trávit nechtějí, vezměte je na romantické místo

Velikonoce jsou svátky, které ženy naprosto nesnáší. Pánové je však milují, a to už je co říct. Vyšlehat ženy pomlázkou po zadku je to nejlepší, na co se každý rok muži těší. Jedná se totiž o jediný den v roce, kdy je bití žen povoleno (samozřejmě v tradičním slova smyslu). Jenže ženy by nejradši utekly, a tak by letos mohli pánové udělat výjimku a místo pomlázky je vzít na romantické místo, díky kterému si vyslouží u žen naprostou poctu a ještě větší lásku. Romantická Paříž je to nejlepší místo k žádosti o ruku, ale pokud se netoužíte vyslovit, zkuste to pro začátek s báječnou Provence. Tato romantika je jistě místem, kde se do vás žena zamiluje opět znova, od začátku. Zaplavte ji láskou a květinami a užijte si Velikonoce letos trochu jinak.

Samozřejmě pokud hledáte nějakou romantiku i na letní měsíce, Provence je také skvělou volbou. Jestliže to má být překvapení pro partnerku, uděláte s tímto výběrem jedině dobře, tím si můžete být jisti. Navíc i pro zásnuby je tato destinace velmi přijatelnou.