Na Velikonoce do romantických Benátek

Na Velikonoce do romantických Benátek

Letošní rok byste mohli, pánové, pojat trošičku jinak. Hýčkejte si své partnerky víc, protože ony si pak více budou hýčkat vás. Zkrátka přísloví, které říká, že jak se chováme my k nim, tak se budou chovat oni k nám, platí i u vztahů. S únorem se blíží oblíbený svátek všech zamilovaných, a to americký Valentýn. Mnoho lidí ho neuzná, ale najde se sem tam někdo, kdo alespoň přinese své přítelkyni růži a ženy, jež přinesou svým partnerům aspoň čokoládu. Pokud nejste zrovna oblíbenci tohoto svátku, jistě vás ani nenapadne, abyste podnikali se svou drahou polovičkou nějaký prodloužený víkend v zahraničí. To si raději necháte na později. Kdy to „později“ ale má být? Až další rok? To snad ne! Udělejte si takový výlet třeba na Velikonoce. Ženy vás budou zbožňovat už jen kvůli tomu, že je spasíte od velikonočního výprasku.

Jestliže jste nyní nad tímto zájezdem začali přemýšlet, podívejte se na webové stránky slevomat.cz. Tam naleznete ty nejlevnější a nejatraktivnější dovolené (byť víkendové) po celém světě. Taky tam narazíte na Velikonoce v Benátkách. Ach, ty romantické Benátky každoročně lákají nejednoho turistu. Svými impozantními budovami a svým uměním uchvacuje toto město nespočet žen i mužů. Jedná se o ideální relaxační dovolenou pro pár. A to je přesně to, co potřebujete. Celý zájezd stojí necelých čtrnáct set pro jednu osobu, což je skvělá cena. Zařízenou budete mít jak dopravu, tak i průvodce.

Během tří dní navštívíte například náměstí sv. Marka se stejnojmenným chrámem, dále například mramorovou Loggettu nebo také nejvíce fotografovaný most světa, a to Ponte di Rialto. Samozřejmě toho uvidíte i mnohem více. Celý voucher je platný do sedmnáctého března tohoto roku. Svůj odjezd tedy můžete naplánovat již nyní. Jestliže máte třeba s partnerkou v daném termínu výročí, neváhejte a jeďte! Romantické Benátky čekají jen na vás.