Místa ideální pro žádost o ruku

Místa ideální pro žádost o ruku

Jednou v životě přijde ten den, kdy si muž uvědomí, že jeho polovička je to nejlepší, co ho v životě potkalo, a rozhodne se ji požádat o ruku. Jenže tento den zásnub musí být zkrátka dokonalý, a tak se muž rozhodně nejít místo, kde bude žádost o ruku nejromantičtější. Takových míst je po celém světě hromada, je jen otázkou, zdali se rozhodne požádat ji na dovolené nebo jen při romantické večeři nebo při nedělní procházce. Abyste však nemuseli pátrat na internetu po tom, jaká místa jsou pro žádost o ruku jako stvořená, máme pro vás několik tipů.  

Zamiřte do nejromantičtějšího města světa 

Pokud máte po svém boku romantičku, uděláte nejlépe, pokud ji vezmete do nejromantičtějšího města na světě. Tím městem je samozřejmě Paříž, která se sice neřadí k nejlevnějším městům na světě, na druhou stranu zásnuby se (snad) budou konat jen jednou v životě, a tak se plácněte přes kapsu a požádejte svou budoucí ženu o ruku třeba zrovna pod Eiffelovou věží nebo na nějaké z krásných vyhlídek, z nichž máte romantické město Francie jako na dlani.  

Romantická večeře v Žižkovské věži 

Jestliže nechcete jet za hranice, je tu možnost navečeřet se v Žižkovské satelitní věži, která je v současné době označována za jednu z nejošklivějších staveb na světě. Přesto se najdou ti, kteří ji naprosto milují. Ať už spadáte do jakékoli skupiny, měli byste vědět, že z této věže je nádherný výhled na celou Prahu. Navíc se zde nachází i skvělá restaurace (leč trochu dražší), která je jako stvořená pro žádost o ruku. Určitě byste nebyli ti první ani poslední, kteří by drahou polovičku na tomto místě požádali.  

Po výšlapu na horu 

Stejně jako v létě, i v zimě je velmi oblíbená turistika jako taková. V případě, že patříte k lidem, kteří turistiku mají v krvi (a vaše partnerka taky), rozhodně byste s žádostí o ruku měli počkat do doby, až zdoláte nějakou horu nebo vrchol. Není nic romantičtějšího, než ji požádat při krásně se rozprostírajícím výhledu na okolní přírodu.