Zamirte do Londyna

Milujete Harryho Pottera? Zamiřte do Londýna!

Chlapec, který přežil – to je Harry Potter. Vyrůstalo a stále vyrůstá na této sáze nespočet generací a stále se tato sága řadí k těm nejoblíbenějším. Projít se kouzelnými Bradavicemi nebo nastoupit do vlaku devět a tři čtvrtě je snem každého dítěte, ale i dospělého. Usednout do lavic v oblíbeném černém hábitu a zakřičet si smrtící kouzlo na Voldemorta bylo donedávna naprosto nesplnitelným přáním. Jenže nyní se s turisty do Londýna protrhl rovnou celý pytel, když se ohlásilo, že od března se otevře nová expozice v Harry Potterovském studiu, a sice Zapomenutý les. Letenky začaly mizet rychlostí blesku a sociální sítě se začínají plnit neuvěřitelnými fotkami, které nás přibližují do světa čar a kouzel. Ti, kteří se tam nemohou jen tak dostat, jen brečí po nocích a doufají, že se tam jednou podívají.

Harry Potter

Londýnské Harry Potterovské studio je jedno ze zážitků, který musíte rozhodně přidat do své sbírky. Neohlížejte se na cenu vstupného, ale dbejte na to, aby ten den v těchto studiích stál opravdu za to. Neposlouchejte ostatní, když vám říkají, že jste na takový výlet už staří – pokud jste na této sáze vyrůstali, jeďte!

Pokud se například toužíte vyhnout velikonočnímu výprasku, dámy, tak si vezměte kamarádku a udělejte si takový den spolu, tedy spíše víkend, protože Londýn není pouze o Poterovi. Jistě se chcete podívat na další různé památky, které vám svou architekturou vyrazí dech a dostanou vás do kolen. Jelikož se nejedná o místo, které by bylo příliš vzdálené, letenky pořídíte takřka za pakatel, pokud tedy koupíte lístky s dostatečným předstihem. Dostat se na letiště a balení se bude to nejmenší, vždy je nutné jen vědět termín a být si jím stoprocentně jisti.

Pakliže se ale třeba chystáte do Londýna na více dní a o Potterovském studiu nyní slyšíte poprvé, určitě si ho přidejte na seznam míst, které musíte navštívit. Zabere vám to takřka jedno odpoledne, a to jistě mile rádi obětujete pro takový zážitek!