Když za odpočinkem, tak do wellness. Zamiřte rovnou do jednoho z nejluxusnějších

Když za odpočinkem, tak do wellness. Zamiřte rovnou do jednoho z nejluxusnějších

Pánové snad nemají čas odpočívat. Pracují usilovně v zaměstnání a když přijdou domů, dámy po nich taky něco rázem chtějí. A tak pracují i doma, byť jen vyměňují žárovky nebo zatloukají poličky na stěnu. Pokud si tedy muži chtějí odpočinout, měli by si udělat o víkendu volno a vyrazit do wellness. Říkáte si, že wellness není nic pro muže? Kdepak! I pánové se mohou ponořit do vířivky a odpočinout si tak, jak potřebují. Otázkou je, do jakého wellness zamířit.  

Jelikož jsou muži jedinci, kteří si zaslouží wellness pořádný, měli by zamířit konkrétně do jednoho z nejluxusnějších wellness. Takových luxusních wellness se u nás najde mnoho, podívali jsme se však na to ze světového hlediska. Pojďme společně odhalit několik wellness center, kde se budete mít jako v ráji či v pohádce, a to doslova.  

Acquaforte Thalasso Spa 

Pokud nechcete jezdit extrémně daleko, vydejte se na Sardinii, kde najdete koupelnový komplex nazvaný Acquaforte Thalasso Spa. Jedná se o obrovský komplex plný bazénů s mořskou solí, kde se teplota pohybuje okolo čtyřiceti stupňů Celsia. Teplota v bazénech se však mění, a tak se vašemu tělu dostane opravdový luxus.  

Samozřejmostí jsou trysky, které budou masírovat tělo, nebo léčivé bazény, kde je k dispozici jóga či terapie a procedury.  

Gleneagles 

Pokud milujete golf, měli byste zamířit do Skotska, konkrétně do golfového resortu Gleneagles, kde se návštěvníkům nabízí zároveň obrovské wellness služby, které patří k nejluxusnějším na světě. Součástí obrovského wellness centra je několik desítek terapií, také fyzioterapie, výživové poradesntví a podobné služby.  

Schloss Elmau 

I hned za hranicemi, konkrétně v Německu, najdete luxusní wellness centrum, a to konkrétně Schloss Elmau, které jsou spojené s Michelinskou restaurací. Kromě relaxu potěšíte i své chuťové buňky, které budou doslova jásat. V tomto wellness centru si můžete sestavit svůj vlastní denní program přesně tak, jak vám to vyhovuje, a tak, abyste si co nejvíce oddechli.