jarní běh

S jarem přichází i možnost častějšího běhu!

Konečně je tu duben, což už znamená, že je jaro v plném proudu! Konečně nám sluníčko vystrkuje své paprsky, a tak se můžeme plnohodnotně těšit ze stále rostoucích teplot, které nám nedají spát. Díky, tomu, že už se teploty zvyšují, máme možnost začít konečně chodit častěji ven za sportem. Příroda ožívá hotovou nádherou, a tak se není čemu divit, když si nazouváme oblíbené tenisky a vydáváme se vstříc oblíbené cyklostezce, na níž strávíme příjemné dvě hodinky dne. Duben je totiž poslední měsíc, během kterého můžeme ještě spasit naše novoroční předsevzetí, které pojednávalo o tom, že do letních horkých měsíců budeme mít postavičku jako lusk. Bohužel se tak nestalo a duben už je poslední měsíc, díky kterému ještě vypilovat postavičku můžeme. A krásné počasí je pro nás skvělým impulsem, díky kterým to samozřejmě dosáhneme. Nesmíme však u pravidelného běhu zapomínat na pitný režim, který bude potřeba ve velké míře, a na pravidelnou, vyváženou, pestrou a kvalitní stravu, bez níž by to opravdu nešlo.

K běhu potřebujete kvalitní vybavení

Před tím, než se vydáte běhat, běžte samozřejmě do obchodu pro kvalitní vybavení. Nesmíte zapomínat na kvalitní obuv, protože bez ní to při běhu nepůjde. Díky tomu, že nám boty drží celé tělo, je nutné, aby podrážka byla pohodlná, vyvýšená a hlavně pevná. Nechceme přece, aby se nám prošlápla během jednoho běhu. To za ty peníze opravdu nestojí.

Mimo jiné také nezapomínejte na funkční prádlo, protože to nám skvěle pohlcuje pach. Díky tomu se vyhneme zbytečně otravným a nechutným skvrnám od potu na našich tělech. Není se tedy čemu divit, když je mnoho sportovců používajících právě toto prádlo spokojených. Všichni si totiž myslí, že se nepotí, ale zdání klame. Samozřejmě je běhat dobré nejen kvůli vybavení, které si pořídíte, ale také kvůli svému zdraví a tělu. Vypilujete si nejen zadek, ale také perfektně pevné stehna.