pevneho zadecku

Docilte pevného zadečku mrknutím oka!

Pomalu, ale jistě se nám blíží období teplého počasí. Zanedlouho je tu dokonce i léto, a to si vyžaduje postavu do plavek. Horké letní dny totiž budou doslova vybízet k tomu, abyste si zašli k vodě, ale příjemný požitek s buclatou postavou nevykouzlíte. Je čas, abyste shodili přebytečná kila z vánočních svátků již nyní.

Jednou z problematických partií je zadeček. Mnoho žen si na něj lpí, ale bohužel ne vždy se podaří se o něj dobře starat. Stačí pár dní lenivost a najednou je špatně tvarovaný. Po každém soustu sladkého jídla se vám zdá, jako kdyby vám trošku nakynul. Je to sice jen pocit, ale už ten dohání k pravidelnému cvičení. Jistě tedy začnete hledat ty nejúčinnější a nejefektivnější cviky, kterými opět dosáhnete pevného zadečku. Hlavně toužíte po rychlém vytvarování, proto chcete sázet na jistotu. Přinášíme vám ty nejlepší cviky, které vám jistě pomohou splnit si tuto svou vizi.

1. Dřepy jakožto účinná klasika

Co je účinnější než dřepy? Nic! Efektivnost dřepů při pravidelném cvičení je ohromující. Nejen, že nám perfektně zpevní pozadí, ale dopomůže nám i k štíhlým stehnům! Nesmíte ale zapomínat na rovná záda. Hrbení není povoleno! To byste si mohli pěkně ublížit, zejména vaší páteři.

2. Výpady na zadeček i na stehna

Mezi další účinné a hlavně efektivní cviky patří i výpady vzad. Ty jsou prospěšné nejen pro hýždě, ale také pro stehna. Vše spočívá v jednoduchém cvičení, a sice ze stoje pokládejte nohu dozadu. Koleno ale vždy nechejte pár centimetrů nad zemí. Následně se opět vraťte do původní polohy a celé cvičení opakujte.

3. Hrajme si na pejska

I zpevňování zadečku může být zábava. Pojďme si proto zahrát na pejska! Vše spočívá v kleknutí si na kolena. Dlaně položte na podložku. Ruce i nohy musí svírat s trupem pravý úhel. Pomalu zvedejte jednu pokrčenou novu vzhůru a zakmitejte s ní. Pak celý proces opakujte i s tou druhou nohou.