anglictina

Za penězi i za dobrou angličtinou jako Au Pair

Umět dobře anglicky je v dnešní době takřka nutnost. Jedná se o jeden z důležitých předpokladů, pokud se hlásíte na dobře placené místo. Jenže v mnoha školách jste se například tak kvalitního vzdělání v oboru cizích jazyků nedočkali. Pokud jste měli tu možnost, tak jste nestíhali a učitelé se k vám nechtěli vracet, protože spíše upřednostňovali ty nadanější studenty. Ti ostatně vždy sklidili pochvalu a vy jen pokáraní za špatně odvedený výkon. To, že za to mohla neochotnost učitele, to už nikdo říct nemohl.

Pakliže toužíte nyní po zlepšení vaší dovednosti, nevede to jinou cestou než tou kurzovou. Kurzy anglického jazyka však nepatří k těm nejlevnějším, proto se není čemu divit, když to těchto kurzů nevstupuje tolik Čechu jako například jiných cizinců, kteří se chtějí naučit plynule anglicky. Nejlepším rozhodnutím, které vede za skvělou a plynulou angličtinou, je vycestovat do zahraničí, alespoň na nějaký čas. Pakliže si chcete i vydělat, není lepší možnosti, než se stát Au Pair.

Au Pair je vlastně jakási hlídačka či hlídač dětí amerických rodin, kdy za toto hlídání získáváte peníze jako v každém zaměstnání. Navíc vám zajistí střechu nad hlavou, protože u nich můžete samozřejmě spát. Zajistí vám daná rodina stravu, protože jste jejich součástí. Hlídáte jim děti a oni vám za to v určitém slova smyslu dávají kapesné. Jelikož se jedná především o Ameriku, nejedná se tedy o zrovna malé kapesné. Dá se s tím skvěle žít a ještě lépe šetřit.

Au Pair je tedy skvělá možnost pro ty, kteří si touží vydělat, poznat jinou zemi a zároveň chce zlepšit svůj cizí jazyk. Je to sice program například roční, ale za zkušenost a následná moc dobrá práce po příjezdu domu za to opravdu stojí.