Robert Kiyosaki

Robert T. Kiyosaki radí, jak dosáhnout úspěchu

Bohatý je ten, kdo má velkou knihovnu, nikoliv velkou televizi – toto přísloví platí o každém podnikateli, který touží dosáhnout svého vrcholu. Každý začínající podnikatel ví, že samotná firma je jeho druhá rodina, proto se k ní musí chovat s úctou a s respektem. On, jiní podřízení šéfové i ti nejmenší zaměstnanci tvoří jakýsi celek, k němuž musí vystupovat se ctí a s jakousi zodpovědností. Pakliže ve firmě kolují špatné komunikace, není možné, aby podnik dobře prosperoval. Vše je totiž o komunikaci, a pokud bude zaměstnavatel uzamčený a bude pracovníky pouze kárat a nikoli také chválit, může se dočkat pouze toho, že se mu na stole výpovědi budou jen hromadit. A v důsledku nedostatku pracovníků je tato možnost velmi nemilá.

Každý velký šéf by měl dbát ale také na to, aby rostla nejen jeho firma, ale také on sám. Dosáhnout kvalitní životní úrovně totiž nejde jen tak, proto je dobré si ji zvyšovat, a to například četbou. Četba je skvělý návod, jak dosáhnout úspěšné společnosti. Existuje totiž nespočet výtisků, které v sobě nesou návody, tipy, triky a rady, které vám pomůžou dostat se z nepříjemné situace, do níž se během vašeho živnostenského života můžete dostat. Tyto rady jsou totiž většinou od veleúspěšných lidí, kteří jen zatoužili sdělit své zkušenosti a poznatky jiným.

Robert T. Kiyosaki

Mezi ty nejlepší a nejúspěšnější lidi patří bez rozmyslu Robert T. Kiyosaki. Svými knihami, jako jsou třeba Bohatý táta, chudý táta nebo NEfér výhoda, získal značné procento obdivů. Nejen, že se v knize vyskytují rady, jak podnikat, ale také přináší i spoustu motivací, jež využijí i běžní lidé. Motivační díla nejsou jen o tom, jak vést správnou firmu, ale jsou také o životních moudrech, které byste měli znát a naučit se je v životě používat. Pouze tak totiž můžete vést plnohodnotný život. Na tom se jistě shodneme všichni.