miliardar

Osvojte si rutiny miliardářů

Být miliardářem je sen většiny lidí žijících v dnešní době. Za peníze si totiž jde koupit takřka všechno a ten, kdo je nemá, má těžký život. Samozřejmě je vše o tom, jak si to člověk udělá, protože jak zaměstnání, tak podnikání je pouze volba. Vždy se jedná jen o to prvotní rozhodnutí začít něco dělat, ať už podnikat na svém snu, nebo pracovat pro někoho, komu plníme ten jeho sen. Každé naše rozhodnutí musíme akceptovat, protože kárat sami sebe je nesmyslné.

V dnešní době se do podnikání pouští čím dál více lidí, a to zejména kvůli vidině vysokých zisků. Jenže ono se jedná nejen o zisky, ale zejména o velký risk, který se s námi potácí na každém začátku podnikání. Mnohdy se veze ještě po několika letech, ale potom se risk stane jakousi rutinou, bez níž podnik zkrátka nefunguje. A to je také chvíle, kdy se stáváte do určité roviny bohatým, a to jak finančně, tak růstově. Být bohatý totiž znamená i být dostatečně vyspělý a vzrostlý do určité životní úrovně.

Pakliže chcete dosáhnout bohatství a úspěchu brzy, musíte se řídit rutinami miliardářů. Nic vás nemotivuje více než člověk, který má vše, po čem toužíte. Osvojte si následující rutiny a strčte váš vzor do kapsy.

1. Ranní budíček je základ

Vstávání až na oběd není dobré pro nikoho z nás, natož pro podnikatele. Budíček si nastavte zhruba na sedm hodin, ale dbejte na to, že jste předtím i dobře spali. Nesmíte se probouzet stále unavení, protože chodíváte spát pozdě. Unavenému člověku to moc nepálí a navíc (v dlouhodobějším měřítku) naprosto padnete vyčerpáním.

2. Více čtěte

Čtení je základ úspěchu, protože v mnohých motivačních dílech naleznete odpovědi na otázky, na které jste si dlouho nemohli sami odpovědět. Rady a tipy od jiných úspěšných vás mohou častokrát dostat ze situace, do níž jste se dostali omylem. Myslete tedy na to, že bohatým se stanete ve chvíli, kdy si pořídíte velkou knihovnu, nikoliv velkou televizi.