co nového u audi

Co nového u Audi?

Žijeme ve světě, kdy jsou pánové čím dál větší nadšenci do automobilů. Milují své auta jako své domácí mazlíčky, a tak se není čemu divit, když si při pořízení nového auta ženy musí zvyknout na to, že se staly až oblíbeností na druhém místě. Ono to totiž je mazlíček, který stal hodně peněz, a tak si musí chlapi o koníček dbát. Bohužel se však mnohdy stane to, že i přes léta, během kterých pánové tvrdili, že neumí luxovat ani leštit sklo, se ukáže, že jsou v tom naprosto perfektní. Nový automobil se totiž musí denně hýčkat.

Pány přece rozčiluje byť jen drobeček na koberečku na místě spolujezdce. Samozřejmě jsou ale pánové tak šťastní, že tato malá „úchylka“ ničemu nevadí. Ono totiž před samotnou koupí bylo opravdu velké rozhodování, do jakého auta se má jít. Nikdo nechtěl kupovat šunt, který brzy krachne. Už se chce vždy luxus, protože dané auto musí vydržet ještě několik let. Bohužel rozhodování však nešlo jen tak lehce, protože bylo mnoho kandidátů. Díky pečlivému rozhodování se však dostala na první místo kvalita, a tak se tedy muž rozhodl pro osvědčené Audi. V jeho dílnách se však chystala velká věc, která už i vyplynula na povrch. Jakou novinku nám automobilka značka Audi přichystala tentokrát?

Předprodej započat, a to konkrétně modelu Audi S4

Pokud patříte mezi nadšence a fanoušky vysokovýkonných vozů právě této skvělé automobilky, budete náležitě potěšeni. Již nyní totiž můžete objednávat modely Audi S4 Limuzína a Audi S4 Avant. Jedná se o vozy mimořádné jízdní dynamiky, které v sobě skrývají decentní design. Mimo jiné jsou proslulé také svou rozsáhlou výbavou a vysokou úrovní praktičnosti. Na své si tedy přijdou i náročnější uživatelé. Ty nejvýkonnější z nich jsou nabízeny za milion šest set tisíc korun. Audi S4 Avant je pak o padesát tisíc dražší. Kdo by tedy zatoužil po takovém fantastickém voze, bude muset nejspíš rozbít své prasátko.