pneumatiky pro sezonu 2018

Nové pneumatiky pro sezonu 2018

Motorky se stávají čím dál populárnějšími. Nejčastěji si je kupují muži ve středním věku, kteří si hledají nějakého volnočasového koníčka. O zvířata nemají zájem, proto se rozhodnou našetřit si a koupí si motorku. Samozřejmě musí počítat i s tím, že k motorce je třeba koupit si plno vybavení. Je třeba si koupit moto oblečení, bez kterého na motorku nemůžete sednout, je taky třeba mít celou řadu doplňků na motorku, k nimž se řadí například plachta na motorku či chrániče. Ty zahrnují nejen chrániče páteře, ale i chrániče ledvin, ramen, loktů či přilbu. A samozřejmě je třeba mít vhodné pneumatiky – nejlépe uděláte, když si koupíte ty nejnovější.

Pneumatiky jsou nedílnou součástí každé motorky. Než vyjedete s motorkou na výlet, je třeba, abyste své pneumatiky zkontrolovali. Nikdy není na škodu si koupit nové – třeba ty nejnovější, které jsou určeny pro letošní sezonu 2018. Víte, jaké pneumatiky to jsou?

Continental

Pneumatiky, které vyrábí německý výrobce automobilových či motoristických doplňků, se těší stále větší oblibě. I proto vznikly nové pneumatiky, které jsou určeny pro letošní sezonu 2018. Navazují na svého předchůdce – oproti němu jsou však vyrobeny z nové směsi. Pneumatiky, které v obchodech naleznete pod názvem ContiRoadAttack 3, budou k dostání od druhého čtvrtletí letošního roku.

Dunlop

Nové pneumatiky se rozhodla představit i firma Dunlop, která na trhu přichází se svými novinkami – s pneumatikami SportSmart TT. Tyto pneumatiky by měli volit hlavně ti, kteří často střídají okruhové ježdění s tím normálním ježděním. Pneumatiky se chlubí hlavně pokročilým tvarem drážek, které maximalizují chlazení gum, tudíž není možné, aby došlo k přehřátí pneumatik.

Michelin

Pozadu nezůstává ani Michelin, která se rozhodl pro nové pneumatiky Road 5. Jedná se o pneumatiky, které budou vhodné i pro mokrý povrch. Vylepšená je i přilnavost za sucha, pneumatiky jsou stabilnější i lépe ovladatelnější.