Nepište si na ruku

Nepište si na ruku, ničíte si zdraví. Pište na náramek

Vzpomínáte si na dětský věk, kdy jste chodili do školy a kdy jste si úkoly psali na ruku nebo jinou část těla? Rodiče z toho sice nikdy nebyli nadšení, ale nikdy jste alespoň nezapomněli nic, co jste měli sdělit nebo udělat. Mnohé děti si na ruce kreslily ornamenty nebo cokoli, co je napadlo. I když se u nich projevoval talent umělce, stejně nebyli rodiče rádi, což je však pochopitelné. Malování si po ruce škodí zdraví, to je všeobecně známý fakt. Použít by se proto mělo něco zcela jiného, a sice poznámkový náramek.

Jedná se o zcela nový výrobek na trhu, který má na svědomí Japonsko. Právě Japonci si všimli toho, že i když žijeme ve světě technologií a chytrých vychytávek, nepoužíváme je pro poznámky. Jenže každý člověk si potřebuje zapsat někdy něco, co potřebuje udělat, splnit, stihnout zařídit. Nejčastěji používáme papírky, které však zapomínáme doma zpravidla tehdy, kdy na nich máme napsáno, co vlastně máme koupit. Nebo používáme diáře, jenže ty se nevlezou do každé dámské kabelky, a tak používáme mini bloky nebo sešitky, jenže ty jsou zase nepraktické.

Nejraději bychom si psali na ruku, jenže nyní už víme, že to škodí našemu zdraví. A tak raději volíme něco jiného, a sice náramek Japonců, který je v současné době velice, velice žádaný. Psát na něj můžete totiž donekonečna a ještě déle.

Něco jako reflexní náramek

Nový náramek vyrobený v Japonsku je určený pro psaní poznámek. Díky tomu, že poznámky lze lehce smazat prstem nebo případně klasickou kancelářskou gumou, můžete psát poznámky až do konce svého života. Je velmi pozitivní to, že je voděodolný, tudíž se vám nesmažou poznámky ani tehdy, kdy si umýváte ruce.

Co se týče vzhledu náramku, vypadá jako reflexní náramek, jelikož se s ním “praští” o ruku a on se na ruku přilne. Není však tak výrazný, je naopak po designové stránce dokonalý.

Pro koho je inovativní náramek určen?

Inovativní náramek je určen naprosto pro kohokoli. Vznikl hlavně díky zdravotním sestrám, které neustále něco zapomínaly, ovšem oblíbí si ho jistě i jiní, zejména lidé, kteří neustále něco zapomínají.