macBook

Nejlepší počítač? To je MacBook!

Svět technologií není pouze o vymoženostech, jako jsou chytré telefony. Nyní se klade velký důraz i na notebooky. Ty se dnes perou o místo nejlehčího, ale zároveň nejschopnějšího modelu. Většinou si totiž toto zařízení bereme na cesty, což znamená, že už samy zavazadla patří k těm nejtěžším. Proto notebook by už neměl být další zátěží.

Není se tedy čemu divit, když se na trhu setkáváme s čím dál lehčími kousky, které nám naprosto berou dech. Svým designem bývají tak fantastické, že je musíme mít. Široká škála barevných kombinací zaručuje, že si vybere opravdu každý. Navíc existují notebooky s různými potisky, což se jistě líbí mladším generacím. Také se spousta uživatelů shání po různých aplikacích, bez kterých se zkrátka v počítači neobejdou. Mezi ty nejlepší se vždy řadily počítače od značky HP, ale v posledních letech byla naprosto bleskovou rychlostí tato laťka překonána, a to vymoženostmi ze společnosti Apple. Svými nejlepšími MacBooky si jednoznačně dobila svět. MacBook nepostrádá nic. Je to naprostý skvost, který musí mít doma každý z nás. Výhodami je lehkost, výdrž baterie, výkonnost a spousta dalších inovací. Není se tedy čemu divit, když konkrétně tyto počítače patří k těm nejvíce kupovaným a k těm nejoblíbenějším.

1. Apple MacBook Air MMGF2CZ/A obsazuje hrdě první místo

Tento praktický ultrabook si zamilujete takřka ihned. Využijete ho nejen při práci, ale také na zábavu. Je velmi malý, proto ho lehce přenesete či převezete kamkoliv.

2. Apple MacBook Pro MF839CZ/A – druhé místo je zaručeně jeho.

Pokud toužíte po něčem moderním a stylovém, zkuste to s kompaktním a velmi rychlým Apple MacBookem Pro MF839CZ/A. Vlastní jedno z nejrychlejších úložišť a výdrž baterie je opravdu úctyhodná. Navíc je to samé překvapení! Tudíž se už nyní smiřte s tím, že brát dech vám bude zkrátka neustále.