MacBooky

MacBooky strkají obyčejné počítače do kapes

Kdo v dnešní době nemá počítač, jako kdyby nežil. Chytrý telefon se ještě dá pochopit, spousta lidí nepotřebuje mít denně u sebe nespočet aplikací a vymoženosti, kterým stejně moc nerozumí. Ovšem počítač by již měl být základem snad každé domácnosti. Děti si na něm dělají různé referáty do školy, jsou v kontaktu s kamarády, kteří jim s úkoly mohou pomoci po dlouhé nemoci. Jistě, hrají na něm i nespočet, ale toto je už otázka přístupu rodičů. Dospělí si můžou najít bydlení, číst emaily, najít si nové zaměstnání nebo naleznout cestu, jakou nejlepší cestou se dostat na první pohovor. Je toho tolik, co díky počítači a internetu můžeme udělat. To, že je také ztrátou našeho času a že zde trávíme mnohem více času než reálně s přáteli, to je věc každého z nás a bojovat s ní můžou jen jedinci.

Mnoho lidí ale na svém počítači i pracuje. Proto je vždy dobré, koupit si už trošku lepší notebook. Musí být rychlý, mít dobré vlastnosti. Cenu určitě moc neřešíte, protože nyní se ohlížíte opravdu jen po kvalitě. Jestliže hledáte tu správnou volbu, kupte si nějaký kousek z řad MacBooků. Ti totiž strkají své protivníky do kapsy.

Skvělým je například nový modek Apple MacBook Pro MF839CZ/A. Má skvělý Force Touch trackpad, díky němuž zkusíte zcela nové ovládání. Displej vám následně zaručí fantastickou podívanou ve chvíli, kdy si od práce budete chtít odpočinout a rádi se podíváte na nějaký ten oblíbený komediální film. Navíc stoprocentně oceníte výdrž baterie. Stop situacím, kdy vám baterie došla při těch nejdůležitějších momentech. U nejnovějšího MacBooku se této potíži zcela vyhnete. Nese v sobě také rychlejší datové úložiště a jeho výkon je naprosto strhující. Pokud si zvolíte tento kousek, váš krok nebude vůbec špatný. Vsaďte na kvalitu – jen ta vás dokáže uspokojit. Kompromisy v této otázce nedělejte.