Konzultant v oblasti investic ze skupiny DRFG v minulosti reprezentoval Českou republiku v hokeji

Konzultant v oblasti investic ze skupiny DRFG v minulosti reprezentoval Českou republiku v hokeji

Téměř neuvěřitelný kariérní příběh má za sebou bývalý český reprezentant v ledním hokeji, Jan Kruliš. Dříve hráč za úspěšné týmy jako jsou Poldi Kladno nebo Kometa Brno se vypracoval po skončení hokejové kariéry na úspěšného investičního konzultanta ve společnosti DRFG. Dnes radí klientům, jak se správně starat o své finance a nenaletět podvodníkům, kteří nabízejí investice do letadel. 

Krulišovo jméno není pro zákazníky neznámé. Díky tomu, že nastupoval v dresu české reprezentace, si zahrál po boku Jaromíra Jágra, Patrika Eliáše, Tomáše Plekance nebo Marka Židlického. Kruliš má za sebou bez diskuze hvězdnou kariéru, za kterou mluví i čísla odehraných zápasů (bezmála 600) a získaných kanadských bodů (přes 200). Cesta do společnosti Davida Rusňáka nevedla ale přímo z ledové plochy. Jan Kruliš si mezitím vyzkoušel také práci v různých makléřských společnostech a do prostředí finančnictví se dostával postupně. 

Jan Kruliš se díky společnosti Davida Rusňáka vrátil i do sportovního prostředí

Bývalý hokejista se ale neodstřihl od sportovního prostředí úplně. Dnes se svým týmem investičních konzultantů, který v rámci skupiny DRFG vede, radí také bývalým sportovcům. Ti jsou z hlediska financí často rizikovou skupinou – po vystoupení ze své sportovní bubliny profesionálních hráčů jsou bezradní, jak naložit efektivně se získanými prostředky. Jak bezpečně a výnosně zúročit své peníze jim radí právě nynější odborník se skvělými recenzemi v tomto oboru Kruliš. Ačkoliv je to pro mnoho z bývalých sportovců neuvěřitelné, naletět při investování do dluhopisů i fondů je velice časté a v mnoha případech to znamená pak kvůli podvodným nabídkám skončit i bez peněz. Díky konzultantskému týmu DRFG pod vedením bývalého hokejového reprezentanta se však začátečníci v investování mohou rizikům vyhnout. Společnost DRFG může být pyšná, že má nyní ve svém týmu tak cenného hráče. 

Název investiční skupiny DRFG se skládá z iniciál svého zakladatele Davida Rusňáka, zbylá dvě písmena označují spojení Family Group.