Jaké aplikace se vyplatí mít stažené ve svém iPhonu?

Jaké aplikace se vyplatí mít stažené ve svém iPhonu?

Mobilní aplikace se staly běžnou součástí našich životů. Používáme je prakticky denně. Důvodem toho je, že nám zkracují čekání u lékařů nebo nám jsou ku prospěchu v mnoha aspektech života. Například nám jsou v mnoha chvílích nápomocné. Jenže když si chce člověk stáhnout mobilní aplikaci, nikdy pořádně neví, pro jakou mobilní aplikaci se rozhodnout. Nabízí se proto otázka, jaké aplikace si ideálně stáhnout do svého iPhonu, abychom je tedy využívali, aby nám byli ku prospěchu? 

BezRealitky 

Pokud si aktivně hledáte bydlení, neměla by vám uniknout ani jedna nabídka. Ať už hledáte nový pronájem nebo si hledáte vlastní bydlení, vyplatí se mít staženou aplikaci BezRealitky, která vám bude pravidelně monitorovat přidávané nabídky a upozorní vás na tu, která vyhovuje vašim požadavkům a představám. Díky aplikaci navíc můžete přímo komunikovat s majiteli bytů, respektive domů čili je zde možnost přímé komunikace s inzerenty.  

Zvednout to? 

Neradi berete cizí čísla, když nevíte, kdo se za ním skrývá? Nechcete se následující minuty bavit s prodejcem elektroniky nebo podobným pracovníkem v call centru? V takovém případě se vyplatí mít staženou aplikaci Zvednout to?, která vám prozradí, kdo stojí za neznámým číslem. Jedná se o reklamní nebo jiné obtěžující hovory nebo je to jen známý, který si pořídil nové telefonní číslo? 

MujRozhlas 

Pokud stále ještě posloucháte rádio, respektive pokud si nenecháte ujít vysílání Českého rozhlasu, doporučujeme si stáhnout aplikaci, díky které budete moct poslouchat Český rozhlas takřka neustále. Tou aplikací je poměrně nová aplikace MujRozhlas, díky které budete mít přístup jak k živému vysílání, tak také k archivu tohoto veřejnoprávního rozhlasu. Budete moct nejen poslouchat všechny stanice Českého rozhlasu, ale také budete moct listovat archivem jednotlivých pořadů a podobně.