Hrát šaty i sledovat Netflix. To je možné v elektromobilech Tesly

Hrát šaty i sledovat Netflix. To je možné v elektromobilech Tesly

Když jedete na dlouhou cestu autem, možná litujete, že jste spíše nejeli jinak. Co dělat třeba tři hodiny na cestě? Jen sedíte, sledujete okolí, maximálně posloucháte písničky, ale i to vás zanedlouho omrzí. V případě, že se v autě při jízdě nudíte, potěší vás, že v elektromobilech automobilky Tesly budete moct hrát třeba šachy nebo sledovat YouTube či Netflix.  

Americkou automobilku Tesla určitě moc dobře znáte. Byla to jedna z prvních, která na trh přinesla elektromobily. Od té doby se však potýká na hranici života a smrti, každým rokem tak tak přežívá. Elektromobily totiž měly být luxusním zbožím, proto se Elon Musk rozhodl je prodávat draze. Jenže dnes už elektromobily vyrábí každý druhý a za daleko výhodnější ceny.  

Nicméně elektromobily automobilky Tesla nejsou jenom o tom, co skrývají pod kapotou. Jsou hlavně o tom, co svým zákazníkům mohou nabídnout. A že toho elektromobily Tesla mohou nabídnout opravdu hodně! 

Velká obrazovka plná zábavy 

Ve vozech elektromobilů Tesla najdete například velkou obrazovku, která doslova vybízí k zábavě. Proč se tedy nudit? Řidiči a také ostatní cestující mohou sledovat třeba YouTube nebo Netflix. Sice je hlavní funkcí tohoto displeje včasné předávání informací o vozidle a jízdě, přesto ji lze využívat i k těmto účelům.  

Kromě toho velká obrazovka nabízí i několik her. Pokud zrovna nebudete řídit, můžete hrát třeba šachy, při nichž se vám rozvede vaše inteligence.  

Sledování filmů i při jízdě 

Zatímco možnost streamovat videa z Netflixu nebo YouTube bude možná jen ve chvíli, kdy bude automobil zaparkovaný, sledovat filmy za jízdy budete moct. Ovšem všechny kompletní samořídící systémy budou muset být schváleny regulátory.  

Pokud jste se domnívali, že automobily se budou dalších padesát let řídit klasickým způsobem, pak jste se spletli. Budoucnost automobilů tkví v elektromobilech a v autonomním řízení.