Dollerem

S Dollerem dosáhnete úspěchu rychleji

Každý správný podnikatel potřebuje mít svého pomocníka. Nejlépe se udělá, pokud je on sám svým pomocníkem a také plánovače svého času. Nesmí zapomínat na nejrůznější porady, schůzky nebo jiné důležité akce, na nichž musí být přítomen. Jenže někdy je toho tolik, že si to člověk vše nezapamatuje. Proto existuje sekretářka či sekretář, kteří tu jsou právě od toho. Jenže tito dva lidé jsou jen zbytečnými náklady. Jsou to jakési peníze, které, dalo by se říct, vyhazujete co měsíc oknem. A moc dobře víte, že se nejedná o malé částky. Mnohdy byste tyto sumy využili mnohem efektivnější a mnohdy by vám pomohli dokonce při špatné finanční situaci.

Mít sekretáře či sekretářku je opravdu zbytečné. Stačí, pokud si osvojíte zapisování do diáře. Malý diář je takřka k ničemu, protože úspěšný podnikatel má toho tolik, že se v tom zkrátka nevyzná. Velký sešit o velikostech A4 a více je také naprosto k ničemu, protože se nikam nevleze. Volte klasiku o rozměrech A5. Samozřejmě musíte dbát na to, aby měl váš diář pevné desky. Jinak by nevydržel zkrátka ani měsíc, což je zbytečné – potřebujete něco, v čem se budete moct vrátit či kde si budete moci naplánovat schůzky až do konce roku.

Doller

Právě proto byl vytvořen motivační diář Doller. Tento skvělý pomocník vám pomůže na cestě k úspěchu, protože se stane mnohem více než vaší sekretářkou. Stane se společníkem a jen díky němu často vyváznete z různých situací. Když budete na rozcestí, vždy vás nakopne životním moudrem v podobě motivačního citátu. Díky skvělému plánování si můžete rozplánovat daný den po hodině, ne-li minutě, můžete si rozplánovat dny v měsíci či se také můžete rozrůstat. Váš růst je spojen s tímto diářem tak, že vás co měsíc donutí napsat si své zápory, klady, co byste za dalších třicet dní chtěli dokázat, v čem byste se chtěli zlepšit. Na konci měsíc si vše můžete zhodnotit – buď se pokáráte, nebo odměníte.

Díky osobnímu růstu zjistíte, že se lépe dosahuje úspěchu.