Co by neměly postrádat moderní obce?

I když se na venkov jezdí za klidem, každý člověk ocení žít na moderním místě. Nemusí být obce plné billboardů, ale mohou poskytovat lidem ten nejlepší informační servis. Lidé přece jenom chtějí být informováni o tom, co se v obci děje, co se plánuje nebo co se chystá. Hlášení rozhlasu většina lidí neslyší, jelikož se zrovna nachází v práci, je proto třeba, aby jednotlivé obce zapracovaly právě na informačním servisu, jenž z nich navíc udělá moderní místo k životu. 

Pokud chce obec docílit toho, že v ní budou žít jen spokojení občané, musí investovat do inovací a vymožeností, díky nimž budou občané dostatečně a zavčasu informováni o všem, co se v obci děje. Lidé opravdu chtějí vědět, kdy přijede veterinář naočkovat jejich domácí mazlíčky, kdy se sváží popelnice nebo kdy se koná jejich oblíbený ples, na kterém vždycky vyhrají unikátní dárek v tombole. 

Aby občané byli informováni o důležitých i méně důležitých akcích, prozradíme vám dvě věci, které obce nesmí postrádat. 

Digitální úřední desky

Trápí vás to, že se všechny informace nevejdou na klasickou úřední desku, která obvykle stojí před obecním úřadem? Vyměňte ji za digitální úřední desku, která bude navíc poskytovat informační servis občanům čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu, každý den v roce. Digitální úřední desky obsahují neomezený prostor pro sdělování aktualit, a tak můžete zavčasu a z pohodlí své kanceláře informovat občany o plánované odstávce dopravy, o výlukách nebo o blížících se sportovních událostech. 

Digitální panely

Další inovace, kterou obce musí mít, jsou digitální panely, které ocení zejména na obecních úřadech nebo při velkých obecních akcích. Digitální panely jsou dnes inovací klasických bannerů, roll-up bannerů nebo reklamních cedulí, tabulí či plakátů. Jedná se doslova o hit ve světě technologií. Výhodou je zejména to, že najdou své využití i v konkrétních institucích v dané obci.