Automobilové novinky, které letos přijedou na trh

Automobilové novinky, které letos přijedou na trh

Máte v plánu si koupit auto? Pak ještě nějakou chvíli počkejte. Letos totiž na český trh doráží jedna novinka za druhou. I když se ten rok 2021 zatím nejeví zrovna dobře, automobilové novinky nám mohou poměrně těžký rok trochu zpříjemnit. Pojďme si zmínit, na jaká auta se můžeme letos čekat a co nám může brzy dřímat v garáži. 

Honda Civic už klepe na dveře 

Mezi letošními novinkami se najde i ta, která putuje z dílny automobilky Honda. Mluvíme o už jedenácté generaci oblíbeného kompaktního Civicu, který se doslova žene na trh. Pokud dění v automobilovém světě sledujete, pak víte, že tento vůz se už ukázal ve formě prototypu. Jeho konečná podoba tak nebude velkým překvapením.  

Podle všeho by měl do Evropy přijet s mírným zpožděním, ovšem na tohoto krasavce si jistě rádi počkáme. Podle všeho bychom se měli dočkat vylepšeného interiéru. 

Nový Jaguar pro milovníky sportovnějších kousků 

Patříte spíše k fanouškům sportovnějších kousků? Pokud ano, pravděpodobně vás osloví nový Jaguar J-Pace, který patří k moderním modelům automobilky. Podle všeho se dočkáme naprosto skvělých jízdních vlastností, také velmi propracované technologie a také nádherného interiéru, u kterého se stále ponechává prostornost a dynamičnost. To jsou ostatně dvě základní vlastnosti, které jsou pro Jaguar tak typické.  

Nová Kia se hodně povedla 

Co na trhu už můžete evidovat, tak je nová Kia, která se už od samotného pohledu hodně povedla. Jedná se o velké rodinné SUV, které má reprezentativní vzhled a které na člověka srší přátelskostí a technickou moderností. Kromě toho slibuje opravdu vysoký komfort každému jednomu cestovali, který do vozidla nasedne. Otázkou je, jestli to budete vy? 

Co se týče ceny, Kia Sorento nestojí příliš. Rozhodně nemá za úkol zruinovat rodinný rozpočet, který už tak čelí velkému náporu.