Zazracne auto

Zázračné auto míří do Ženevy!

Jistě každý muž je nadšenec do aut. Má svého favorita, kterého by si jednou opravdu rád koupil. Jenže vydělat si na takové auto snů je pěkná dřina. Proto se není čemu divit, když si pánové šetří veškeré své výplaty, aby si koupili tento skvělý vůz. Každoročně sledují nejnovější trendy, které se objeví na pultech obchodů s automobily daný rok. Již ze začátku roku automobilky lákají potencionální klienty, aby si už nyní začali šetřit na novou věc.

Pánové také každý rok sledují přehlídky novinek, které letos zamíří do Ženevy. Prohlídka těch nejlepších aut, které budou letos k sehnání, je vždy plná obdivů. Na jedné ploše jsou splněné sny velké řady mužů, kteří jsou v dané chvíli rozhodnuti jít pracovat někam daleko, jen aby si mohli alespoň nějakou malou cifru vydělat na ty zázračné vozy, které před ním stojí. Nyní do Ženevy přijede i čínský zázrak všech aut!

Autosalon v Ženevě

Letos na výstavní prostoru v autosalonu v Ženevě si své místo rezervovala i značka Techrules, která sídlí v čínské Šanghaji. Už sedmého března zde chce totiž představit zatím nepojmenovaný vůz, jež se označuje za opravdový zázrak všech automobilů.

Předchozí vozidla této automobilky se jmenovaly TechRules AT96 TREV a GT95 TREV. Tato auta slibovaly dojezd až přes dva tisíce kilometrů. Vše mohlo být uskutečněno díky mikroturbíně, která spalovala letecký benzín u závodní verze a u silniční verze CNG nebo bioplyn. Svým rotačním pohybem dobíjela akumulátory. Vůz měl mít pod kapotou neuvěřitelných tisíc čtyřiačtyřicet koní a především točivý moment osm tisíc šest set čtyřicet Nm.

Nový vůz už je připraven na výstavu a opět jsou to výtvory Giorgetta Giugiara a jeho syna Fabrizia. Auto je zatím bez specifikace, ale opět by se mohlo jednat o zmiňovanou mikroturbínu. Jedná se však pouze o ukázku prodejního vozu. Ten by se měl začít vyrábět na konci roku 2017. Konkrétně by se mělo jednat o pětadvacet vozidel.