Žákyně DHC Slavia Praha

Žákyně DHC Slavia Praha vyhrávají díky podpoře DRFG Davida Rusňáka

Podpora investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka většinou směřuje k vrcholovým sportovcům, jako jsou hokejisté Komety Brno, fotbalisté Baníku Ostrava a nově je to také tenistka Karolínu Plíšková. Ta se na začátku roku 2019 stala tváří značky podílových fondů CZECH FUND, které také spadají do skupiny DRFG. Jenže k tomu, aby se člověk stal reprezentantem nebo profesionálním sportovcem, vede dlouhá cesta. Začíná to bez diskuzí už v ranném věku, a je nezbytné tomu obětovat část života, který strávíte tréninkem. Kamenem úrazu je, že právě v mládežnických kategoriích peníze a podpora chybí, proto jsme se rozhodli podpořit házenkářky DHC Slavia Praha.

Podpora DRFG trvá už více než rok a mladší žákyně Slavia Praha, díky tomu mohou hrát v červeno-bílých dresech s logem podílových fondů CZECH FUND. Na venkovní zápasy mají navíc oranžové dresy s vlastním jménem. Prostředky ale děvčatům umožnily také absolvovat speciální fitness hodiny zaměřené na rozvoj gymnastických a funkčních dovedností.

Na výsledcích je podpora DRFG jasně vidět

Nové dresy a také speciální tréninky vedly k tomu, že házenkářky byly pohyblivější, silnější a také rychlejší, a to mělo za následek i více gólů v zápasech, které potom pravidelně vyhrávali. Skvěle tak vstoupily do letošní sezóny 2019, zatím v ní neprohrály dvacet zápasů v řadě za sebou. Navíc vyhrály i dva moravské turnaje a značku CZECH FUND, která patří do skupiny Davida Rusňáka, tak perfektně reprezentují.

Skupina DRFG se samozřejmě nevěnuje pouze byznysu, podílovým fondům a dluhopisům. Takové informace najdete třeba na drfg-energy.cz. Podporujeme charitu, ale také kulturní a sportovní akce. Dobře totiž víme, že ne všichni mohou být v reprezentaci nebo profesionálními sportovci. Rozhodně ale stojí za to podporovat, spolupráci týmového ducha a taky určitou nepohodu, kterou tréninky a zápasy přinášejí. Slavistické házenkářky se díky tomu určitě dobře poperou s nástrahami běžného života.