Základy dogdancingu se můžete vy nebo vaše děti naučit pomocí online kurzů

Základy dogdancingu se můžete vy nebo vaše děti naučit pomocí online kurzů

Zatím to nevypadá, že by se po roce života v pandemii cokoliv měnilo. Je proto na čase, abychom začali aktivně přemýšlet o tom, jak se dostat na čerstvý vzduch a hýbat se. Ideálně se psím mazlíčkem. Co byste řekli tomu naučit se základům dogdancingu 

Dogdancing online – výuková videa a zpětná vazba 

Mnohé z nás baví pohyb především když má nějaký smysl. V posledních letech se stal doslova hitem dogdancing. Kdo by si nepřál, aby trávil zábavný čas se svým věrným přítelem, a ještě se u toho něco naučil. Online kurz dogdancingu je vhodný pro všechny věkové kategorie, zúčastnit se ho mohou tedy i děti. Když si kurz vyhledáte, zjistíte, že se jedná o velmi lákavou nabídku. Zhlédnete výukové video a dáte se do práce. Nějakou dobu pilujete techniku, poté se sami ozvete a lektorka vám dá zpětnou vazbu.  

Naučíte se základní triky 

Přejete si se svým psem zažít nové dobrodružství? Co byste řekli tomu, kdybyste se naučili otočky, slalom, couvání, ale třeba i pivot? Naučíte se veškeré principy, které k vedení psa budete potřebovat, a poté už se pomocí jednotlivých kurzů zdokonalujete a vyvíjíte.  

Příprava na zkoušky 

Rozhodně si nemyslete, že se jen tak budete bavit, a to je vše. Kurz vás totiž skvěle připraví třeba na první oficiální zkoušky z dogdancingu. Je jen na vás, zda tedy ve své nové zálibě budete dál pokračovat a budete se zdokonalovat. Kurz vás tedy ideálně připraví na všechna úskalí spojená a první úrovní oficiálních zkoušek. Navíc se díky zpětné vazbě instruktorky dozvíte o tom, na co si máte dát pozor.  

Výhodou online kurzu je především to, že se novému koníčku věnujete, kdy vám to vyhovuje, a následně máte možnost konzultace s vedoucím kurzu. Již během prvních pár týdnů se se svým psem naučíte nové triky a užijete si spoustu legrace.