Youtube

Youtube jako nejsnazší vydělání balíku peněz

Dnešní doba je velmi moderní. Starší generace nechápou to, jak si mladí lidé mohou vydělat dostatečné (a často mimořádně velké) peníze pomocí svých trapných videí na sociálních sítích. Holt umět si ze sebe udělat srandu se v dnešní době cení, a to doslova zlatem. Své o tom ví řada populárních youtuberů. Své kanály s miliony odběrateli jim totiž umožňují žít si svůj život podle svých představ. Jestliže taky patříte k youtuberům, nepřestávejte pro své fanoušky tvořit. Ať vaše cesta na vrchol nezaručuje rychlá pád dolů.

Youtube videa začala tvořit i mladá dvaadvacetiletá slečna jménem Eva Gutowski. Její internetový kanál odebírá sedm a půl milionu lidí, což je obdivuhodné číslo. Je proto označována i za nejrychleji rostoucí hvězdu internetu, konkrétně webového portálu pro muziku a další – Youtube.

Svůj online svět započala pouhým natočením toho, co ji baví. Videa nahrála na svůj účet „MyLifeAsEva“. V tom momentu nečekala, že se během pěti let stane obrovskou sociální hvězdou a bude ji sledovat necelých osm milionu lidí. Že její budoucí práce bude právě tvoření videí, o tom nemohla ani snít. Jejím zaměstnáním se videa stala ve chvíli, kdy podepsala smlouvu s firmou Fullscreen. Jedná se o síť, která rozvíjí hvězdy na místech jako je právě Youtube. Tržby z reklam začaly představovat velkou část jejích příjmu. A tehdy se jí život obrátil úplně naruby.

Začala tedy natáčet více a více oblíbených zájmů a koníčků. Mnozí by řekli, že žijeme opravdu ve zvláštním světě, kdy lidé, aniž by o tom věděli, živí ty, kteří o sobě natočí nějaké video, kde dělá obyčejné věci. Je to jako sledovat osobní život například souseda. Ovšem v dnešní době se jedná o byznys, ve kterém si mnohdy vyděláte více peněz, než kdybyste si založili svou firmu. Jelikož kolujete po sociálních sítích, stáváte se jedněmi z nejvlivnějších lidí státu. Své o tom ví i známý český youtuber Jirka Král, který je podle časopisu Forbes nejvlivnější občan České republiky. Asi má na nás opravdu velký vliv.