Xiaomi

Xiaomi – neznámá dokonalost

Mít skvělý chytrý telefon je v dnešní době už samozřejmostí. Na dovolených každý ocení ve svém mobilu GPS, která s pomocí (například) Google map ukáže tu nejrychlejší a především spolehlivou cestu, jak se dostat ze šlamastiky jménem ztracení ven.Teenageři ocení jistě velkou paměť, která umožňuje mít tisíce a tisíce fotek či písní ihned po ruce. O místu určeném pro nejrůznější aplikace ani nemluvě. Ano, najdou se i minusy chytrých telefonů, ale, položme si ruku na srdce, kdo by to ještě na tlačítkovém mobilu zvládnul.

Holt lehce jsme se lapili do chytré sítě, která nám umožňuje být na různých místech najednou a která nám ulehčuje, ale také i ztěžuje život. Facebook nebo email v mobilu je přeci v dnešní době celkem ocenitelné. Počítače tedy můžeme využívat vážně jen k pracovním účelům.

Při koupi chytrého telefonu se ale mnohdy dostaneme do situace, kdy nevíme, jaký přesně model zvolit. Chceme jistě větší paměť a skvělý fotoaparát, a to nejen zadní, ale i ten přední. Selfie přeci v dnešním světě jednoznačně vede. Toužíme pak po hezkém, ale zároveň i odolném designu. Rádi bychom si ovšem koupili telefon, který není tak drahý jako iPhone. Zkuste tedy zvolit málo známou značku Xiaomi. Svými vlastnostmi vás totiž jistě dostane.

Pokud jste se s touto značkou doposud nesetkali, neděste se a nemyslete si, že se jedná o nějaký čínský šunt. Právě naopak! Svým zařízením i designem trhá příčky oblíbenosti. Konkrétně model Xiaomi Redmi 3s zaujal svou špičkovou technologií. Jeho konstrukce je kovová, ale přesto dokonale vkusná. Fotoaparát dosahuje třinácti Mpx, což je neuvěřitelné číslo. Pokud patříte mezi opravdu pilné uživatele mobilních telefonů, určitě jste zažili moment, kdy se vám mobil neočekávaně vybil. S tímto modelem se této situace nemusíte obávat. Výdrž baterie je naprosto geniální.

Samozřejmě nechybí ani podpora dvou SIM, což vám zaručí mít svůj, ale i pracovní mobil v jednom. Přináší taktéž podporu čtečky prstů, což zaručuje bezpečnou ochranu před nevítanými hosty. Navíc se tento systém zdá být mnohdy i mnohem pohodlnější. Špatné vyťukání přístupového hesla se totiž určitě stalo nejednomu z nás.