Vstupenky na fotbalové derby

Vyprodaná hala Eden: Vstupenky na fotbalové derby zmizely během hodiny

Fotbalové Slávii se v poslední době daří. Od chvíle, kdy ji na podzim roku 2015 převzala čínská skupina CEFC v době, kdy byla v podstatě na dně, se snaha čínských investorů pozitivně promítla do změn v klubu. Výsledky na sebe naštěstí nenechaly dlouho čekat.

Jediná šance: propadnuté online rezervace

Důkazem, že posily (už v lednu 2017 sem přibyli hráči brankář Přemysl Kovář, obránci Per-Egil Flo, Michael Lüftner a záložník Marko Alvir) nebyly nakoupené pro nic a za nic a naopak posloužily svému účelu, je pořádná jízda vítězných zápasů včetně toho s Plzní. Utkání s Plzní nedávno přihlížel úplně vyprodaný stadion v Edenu. Celkem na něm bylo přes 19 tisíc diváků. Po vstupenkách na chystané derby s pražskou Spartou se pak doslova zaprášilo. Vyprodány byly během jediné hodiny. V podstatě jedinou šancí jak nepřijít o derby, které zajisté bude velice bohaté na emoce fanoušků, je pár lístků, jež zřejmě propadnou v online rezervacích. Přitom utkání proti Spartě je na programu 2. dubna 2017.

Fórky už jsou minulostí

Takové slávistické nadšení tu dlouho nebylo. Všichni si dobře pamatují vtipy, které ještě před nedávnem na Slávisty mezi fotbalovými fanoušky kolovaly. „Co udělá Slávista, když jeho klub vyhraje? Vypne Playstation a jde spát“. Podobné fórky se vyprávěly opravdu hojně a skalní Slávisty pořádně mrzely. Teď už je ale všechno jinak. První místo v tabulce dává klubu z pražského Edenu velmi reálnou šanci na získání titulu. V tuto chvíli patří mezi jednoznačné favority. S trenérem Jaroslavem Šilhavým slaví od loňského srpna vítězné tažení českým fotbalem. Uvidíme, jak se jim bude dařit i v dalších zápasech. Naprosto jednoznačné je, že úspěchy znovu podněcují zájem fanoušků, což se projevuje i bleskovým nákupem vstupenek na zápasy. Můžeme se tedy brzy těšit na vyprodaný stadion.