spodní prádlo

Jak vybrat drahé polovičce spodní prádlo? Uspořádejte loupežnou výpravu

Představujete si svoji drahou polovičku v nějakém pořádně rajcovní sexy prádélku, jak se chystá do akce a ona přitom nosí jenom takové jednoduché, obyčejné a praktické, které vás příliš nevzrušuje? Potom je na čase to změnit. Nebojte se a vydejte se do nějakého obchůdku se spoustou krajkových titěrností. Když jí něco takového přinesete, nejspíš právě pro vás roztaje a ještě si pořádně užijete. Ovšem aby váš lov byl úspěšný, měli byste znát několik pravidel.

Akce průnik do šatníku

Takže za prvé. Ještě než někam vyrazíte, bude zapotřebí, abyste udělali loupežnou výpravu. Kam? Do jejího prádelníku. Jedině tak totiž zjistíte, jaké velikosti prádla používá. Z kalhotek to bude cca od 32 do 50, záleží na tom, jak moc je štíhlá nebo boubelatá. Tohle číslo si opište. Je moc důležité. V případě podprsenky je to ještě o něco složitější. Hledáte číslo a písmeno, třeba 80D. Číslo je obvod kolem hrudníku, písmeno velikost košíčku. Jenže tím boj zdaleka nekončí. Měli byste zjistit, jaké kalhotky nejraději nosí, zda tanga, bikini, high-cut brief (ty jsou asi nejpopulárnější – stahují bříško, formují zadeček a jsou i sexy), nebo s nohavičkou. Pak máte celkem šanci, že se trefíte – minimálně velikost a typ.

Nevzdávejte to a kupte alespoň košilku

Další dějství představuje podprsenka. Tady je hned několik typů. Univerzální s plným košíčkem, balkonovka, s polovičními košíčky demi cup, zvětšují push-upka, do dekoltu. Co s tím vším? Zkuste ještě jednu lupičskou akci. Vezměte jí z šuplíku jednu z podprsenek, které nosí nejraději a zaneste ji do ochodu. Prodavačka z ní pozná typ a společně potom bude vaše hledání jistě úspěšnější. A pokud vás tohle všechno odrazuje a zalekli jste se toho? Potom se z toho zkuste elegantně vyzout tím, že místo kalhotek či podprsenky pořídíte krajkovou spodní košilku. Tam na vás čeká podstatně méně úskalí a problémů.