Výroba motorky

Vybíráte si motorku? Poradíme vám

Především muži středního věku hledají nějaký koníček nebo nějakou zábavu, o kterou se budou moct starat. Možností je mnoho, mohou začít chodit plavat, mohou začít dělat nějaký sport, mohou si koupit motorku, o kterou se budou starat do konce svého života. V současné době jsou populární především motorky, kterou jsou masivní a těžké. Pánové si představují, že jsou pány světa, protože na takových motorkách se skutečně každý cítí výjimečně. Pokud taky přemýšlíte, že si motorku koupíte, máme pro vás hned několik tipů, které se vám jistě budou zamlouvat.

Na trhu narazíte na kupu zajímavých motorek. Jedna je krásnější než druhá. Většinou se liší výkonem, jiné se však liší především cenou. Ať už si motorku vybíráte podle ceny, podle výkonu či podle vzhledu, počkejte si na novinky, které přijdou (nebo už přišly) na trh letos.

Každým rokem na trhu s motorkami přibyde hned několik zajímavých modelů, které dokážou ohromit muže na pěkně dlouhou dobu. Jaká motorka z letošních novinek ohromí právě vás?

Novinky u Yamahy

Mezi nejatraktivnější motorky patří především motorky od Yamahy, které si zamiluje skutečně každý nadšenec do moto vozidel. Letos přijde na trh unikátní kousek, který vypadá trochu jako z vesmíru nebo z daleké budoucnosti. Yamaha se letos snažila zaujmout především vzhledem, což se jí dokonale povedlo. Pokud chcete mít nadčasovou motorku, počkejte si na Yamahu Nike, což je dech beroucí motorka, která nás zaujme především letos v létě.

Je krásná, stát bude kolem půl milionu, ovšem přední ramena umožní vychýlení až na pětačtyřicet stupňů. Představena bude v rakouských Alpách, do nichž dokonale zapadá.

Novinky od Jawy

Za zmínku stojí i nová retro motorka JAWA 350 HC Special. Jedná se o jednoválcovou čtyřstovku, která je jednoduchá a vybírat si ji můžete  z mnoha zajímavých designů.