dárek k narozeninám

Vyberte přítelkyni skvělý dárek k narozeninám!

Jednou ročně přichází na scénu dilema, se kterým se potýká většina zadaných mužů- narozeniny vaší polovičky. S těmi je totiž spojen výběr a nákup narozeninového dárku pro vaši lásku. Ať už jste s vaší přítelkyní celou věčnost nebo teprve pár měsíců, jistě toužíte po jejím překvapeném a šťastném výrazu při rozbalení narozeninového dárku. Ale vybrat dárek, který by nebyl moc obyčejný, ohraný a příliš drahý je velice těžké.  Jak vybrat ten správný?

Dárek na míru…

Každá žena je jiná. Některé jsou beznadějné romantičky, které ve vás vidí svého prince na bílém koni, jiné se v roli dobrodružných krásek nechávají unášet životem a od vás jako partnera očekávají doprovod při dobrodružných zážitcích.  Bláznivé, nespoutané, racionální, chladné, s ochranitelskými sklony,…. Různé ženy mají spoustu různých vlastností, které se podílí na utváření jejich vkusu. Ano, jsou to z velké části právě povahové vlastnosti, které rozhodují o tom, co se jim líbí. Při výběru dárku tedy vycházejte z toho, jaká vaše partnerka je. Napište na papír pět věcí (abstraktních i konkrétních), které vaši partnerku charakterizují. Následně si je pečlivě prohlédněte a zkuste se zamyslet nad tím, jaký předmět by propojil nejvíce z nich.

Je vaše přítelkyně romantička, která ráda čte a u dárků se zaměřuje spíše na citovou než materiální hodnotu? Pak jí napište milostný dopis obsahující důvody proč ji milujete, doplňte je pěknou společnou fotografií a nechte potisknout na polštář či deku. Takto bude mít vás i vaše slova stále nablízku.

Randíte s dobrodružkou? Pak ji přichystejte překvapení v podobě adrenalinového zážitku, o kterém jistě alespoň jednou básnila. Do poslední chvíle ji cíl vaší narozeninové cesty neprozrazujte, pro navození atmosféry utajovaného překvapení ji zavažte oči.

Osobitost

Každopádně buďte osobití. Vyberte vaší drahé polovičce dárek, který byste nedal žádné jiné ženě, který je určený pouze pro ni. Jasně, přívěsek se srdíčkem je nádherným gestem, ale dnes již poněkud ohraným. Pokud se přesto rozhodnete pro jeho koupi, třeba proto, že víte, že po něm vaše láska touží, doplňte jej o nějaký osobitý prvek, kterým poukážete na její jedinečnost a vyjádříte, jak moc vám na ní záleží.  Vhodný je například vzkaz přiložený v dárkové krabičce nebo drobnůstka, která připomene nějaký společně strávený okamžik.