Vozy, které milují muži. Kupodivu nejsou nejlevnější

Vozy, které milují muži. Kupodivu nejsou nejlevnější

Stejně jako ženy jsou zamilované do nakupování oblečení, pánové jsou na druhou stranu zamilováni do automobilů. Zatímco ženy dokážou utratit veškerou svou výplatu za oblečení, pánové jsou zase schopní své všechny výplaty šetřit, aby si svůj vysněný vůz mohli zakoupit. Je nyní jen otázkou, kdo je tedy větším bláznem. Zaměřme se však nyní na pánské lásky, po nichž pánové touží. Tipli byste si, jaká vozidla jsou nyní pro muže nejvíce atraktivní? 

Nejeden muž si nenechá ujít autosalony a přehlídky nových vozidel. Pánové zkrátka milují auta, milují se s nimi ukazovat, také milují se o ně starat. V současné době drtivá většina lidí volí rodinné vozy, které mají dostatečný prostor v zavazadlovém prostoru. Každý muž však touží po trochu jiném voze, který nemusí mít kufr největší, ale po vzhledové stránce je dokonalý. Stejně je dokonalý tím, co má pod kapotou.  

Automobily Tesla jako drahá a velmi oblíbená záležitost 

Pokud patříte k lidem, kteří mají rádi elektromobily nebo inovativní vozy, určitě toužíte po automobilu značky Tesla. Právě automobily značky Tesla jsou dnes velmi žádané, zejména nový Model 3, který je už konečně cenově dostupnější. V České republice se dnes najde skoro sedm stovek registrovaných majitelů vozidel Tesla.  

Ti budou mimochodem potěšeni proto, že právě u nás v České republice se otevře vůbec první servis automobilky Tesla. Lidé tak nebudou muset jezdit do Rakouska nebo Německa kvůli servisním pracím.  

Ferrari jako sen nejednoho muže 

Automobilka Tesla je spíše realističtější sen. Ferrari je však sen dlouhodobý, který zkrátka a dobře si nesplní každý muž. Splnil si ho Leoš Mareš, který už má za svou dlouholetou kariéru druhý vůz této automobilky. Běžní smrtelníci s menšími příjmy si však musí šetřit na tento sportovní vůz dlouho. Je však možné si zaplatit alespoň pár hodinovou jízdu v tomto voze, i to je zážitek na celý život.