Vodafone má svou TV. Jak vypadá?

Vodafone má svou TV. Jak vypadá?

V současné době se každý mobilní operátor snaží vytasit s něčím novým, co člověka překvapí a co by přilákalo klienty na svou stranu. Zatímco někdo nabízí internet, jiní přistoupili k vlastní televizi. Po O2 TV se nechal inspirovat i Vodafone, který v nedávné době také spustil svůj televizi přes internet. Jedná se o zbrusu novou službu, která na první pohled člověka zaujme. Důvodem toho je především šikovné a příjemné uživatelské rozhraní, také možnosti vytváření uživatelských profilů v aplikaci a také separátní dětská sekce.  

Možná si říkáte, že takových televizí přes internet je v současné době celá řada. Proč si tedy vybrat právě Vodafone TV? I když jste majitelem mobilního telefonu napojeného na Vodafone síť, možná k internetové televizi přistupujete také skepticky.  

Hlavním důvodem, proč si vybrat právě Vodafone TV, je, že se v souvislosti s TV budou dostávat balíčky za zvýhodněnou cenu. Například základní balíček přijde na polovinu, nejvyšší balíček bude levnější až o dvě třetiny aktuální ceny.  

Co vás překvapí na Vodafone TV 

Jak jsme zmínili, Vodafone TV je jedno velké překvapení. Službu je možné využívat například skrze mobilní aplikaci pro smartphony či tablety. Také je samozřejmě možné se k ní připojit s pomocí set-top boxu na televizích. Jednotlivé aplikace Vodafone TV by měly být k dispozici především pro chytré televize, což se dalo očekávat.  

Co je však milým překvapením, tak je to, že na jednom účtu je možné využívat až čtyři set-top boxy a dva tablety či telefony současně. Důvodem toho je, že Vodafone počítá s tím, že se bude využívat televize prakticky na všech televizích v domácnosti.  

Televize plná promyšlených funkcí 

Co taktéž mile překvapí, tak jsou především chytré funkce. Vodafone TV se bude uživatelsky přizpůsobovat podle toho, jak často budete televizi sledovat, případně co budete sledovat. Snadno si lze skrze mobilní telefon vytvořit svůj profil, své divácké návyky, které se však budou ovlivňovat v závislosti na tom, kdo všechno sleduje vaši Vodafone TV.