Víte, kde přespat, když vám uletí letadlo?

Víte, kde přespat, když vám uletí letadlo?

Nejednomu člověku se stalo, že mu zkrátka a dobře uletěl spoj, když měl jet domů z dovolené. V takové chvíli má člověk tendenci panikařit, neví, co má dělat. Zejména tehdy, kdy je večer a kdy to jediné, po čem touží, je pohodlná postel a trocha klidu. Když člověku uletí letadlo, nedá se nic dělat – je třeba najít hotel a přespat v něm. Jenže v jakém hotelu přespat? Vybrali jsme pro vás ty nejlepší hotely, kde seženete ubytování ve chvíli, kdy vám spoj uletí.  

I když letištní hotely nejsou zrovna vyhlášené, většinou se setkáte jen s velkou kritikou na ně, je třeba konstatovat, že se nesmí házet všichni do jednoho pytle. Některé letištní hotely jsou velice přitažlivé, a to natolik, že v nich budete chtít strávit více než jednu noc.  

Hotel na letišti Haneda 

Pokud vám uletí letadlo v Tokiu, doporučujeme přespat v hotelu na letišti Haneda. Hotel nese název Haneda Excel Hotel a nabízí opravdu něco extrémního, ale v pozitivním slova smyslu. V tomto hotelu můžete být ubytováni v pokoji, který má funkční trenažér, který simuluje kokpit jednoho z letadel. Letenka do pokoje vyjde na zhruba šest tisíc korun, noc v tomto hotelu se však hradí ještě zvlášť – vyjde na zhruba pět tisíc korun.  

Hotel na letišti Changi 

Singapur se řadí k nejčistším městům na světě, dokonce je zde zakázané i žvýkat nebo cokoli odhazovat (za to hrozí i rány bičem). Pokud by vám zde uletělo letadlo, respektive pokud by vám uletělo letadlo z letiště Changi, ubytujte se v Singapuru v Crowne Plaza. Sice samotné singapurské letiště toho nabízí mnoho (například kino, umělecké instalace, také park s motýly), ale ubytovat se můžete jen na terminálu 3, kde můžete přespat. Zde se totiž hotel nachází.  

Hotel na Mezinárodním letišti Vancouver 

Skvělý hotel se nachází i na Mezinárodním letišti ve Vancouveru. Jedná se o hotel Fairmont Vancouver Airport, nabízí dech beroucí výhled. Okna jsou v hotelu až ke stropu a nabízí fantastický výhled – konkrétně na pohoří North Shore. Můžete dokonce sledovat i letadla, jak vzlétají z ranveje. Jelikož jsou okna zvukotěsná, nemusíte se bát toho, že by vás letadla rušila.