Nejkrásnější ostrovy světa

Víte, jaké ostrovy jsou ty nejkrásnější na světě?

Dnes se jezdí hlavně do Thajska nebo například do Afriky, ale to ani zdaleka nejsou ta nejkrásnější místa na světě. Pokud si letos chcete užít dovolenou v doslovném ráji na zemi, vyhněte se destinacím, do nichž lidé jezdí ve velkém množství. Raději si zvolte jeden z nejkrásnějších ostrovů na světě, které jsou známé nejen svými křišťálovými moři a nekončícími výhledy, ale hlavně i tím, jaké ticho, klid a soukromí zde je. Už jste si vybrali?

Ostrovů je na světě víc než dost, je těžké si vybrat jeden ostrov, který si zamilujete na první pohled. Naštěstí vám přinášíme seznam těch nejkrásnějších ostrovů, kde dovolené sice nejsou nejlevnější, ale kde dovolené rozhodně stojí za to.

Jaké ostrovy se řadí k těm nejkrásnějším na světě? A co vás zde nadchne?

Marco Island

Nádherným ostrovem s ještě krásnější pláží je Marco Island, který najdeme na Floridě. I když se může na první pohled zdát, že sem jezdí kupa turistů, není to tak. Právě na tomto krásném ostrově máte své soukromí, jen tak můžete pozorovat nekončící výhledy. Můžete se samozřejmě koupat i ve zdejším moři, které je tak průzračně čisté, až to bere dech.

Naxos

K těm nejkrásnějším ostrovům se řadí i ostrov Naxos. Jedná se o řecký ostrov, který určitě znáte z fotografií. Jedná se o ostrov plný řeckých bílých budov, jež jsou pro Řecko typické. Tento ostrov milují hlavně historici či nadšenci do turistiky a do focení.

Nosy Be

Jak jsme zmínili na začátku, dovolené v Africe jsou čím dál lákavější a atraktivnější. Málokdo však zavítá na krásný ostrov v Madagaskaru Nosy Be. Jedná se o ostrov, který je plný tajemství, přesto tak lákavý.

Velikonoční ostrov

Nesmíme zapomenout ani na Velikonoční ostrovy, které jsou v současné době taky hojně navštěvované. I přes velký nával turistů zde lidé mají své soukromí, což je na dovolených vážně důležité.