TulecTrend vstupuje do světa

TulecTrend vstupuje do světa. Začíná šít v Rumunsku

Na základě franchisingu podniká nejedna společnost. Je skvělé, že se tohoto způsobu podnikání už nebojí ani české firmy, které si libují v tom, že se mohou rychle rozrůst a rozšířit. Na základě franchisingu podniká i tuzemská firma TulecTrend, která se zaměřuje na návrhy, výrobu a následný prodej dětské kolekce. Právě tato značka působí na trhu už více jak pětadvacet let, ale až nyní se rozhodla začít šít v Rumunsku.

Některé firmy se nebojí riskovat a jdou do rozrůstání firmy doslova po hlavě. Firma TulecTrend je však jiná. Její kroky jsou ostražité, stále zkouší být v pozoru. Možná proto se její vývin nerychlí, možná právě proto netouží (či bojí se) po rychlém růstu.

V současné době je na trhu více jak pětadvacet let. Po prvních deseti letech působení na trhu se firma rozhodla zamířit na Slovensko, kde se jí risk vyplatil. Po dalších patnácti letech se rozhodla, že je načase opět zkusit svoje štěstí, proto míří na rumunský trh.

Loňský rok byl pro firmu úspěšný

V posledních letech se firmě celkem daří. Každým rokem se jí daří otevřít minimálně tři prodejny. Vloni to byly tři prodejny, předloni dokonce pět prodejen, které se otevřely a které opět rozšířily společnost nejen v Česku, ale i u sousedních Slováků.

Značka se však rozhodla oslavit čtvrt století na trhu tím, že zamíří opět dál. Rozhodla se expandovat do Rumunska, jak už jsme v článku tolikrát zmiňovali.

Letošní rok bude úspěšný taky

Pokud se poštěstí, firma se bude moct po Rumunsku nádherně rozkvést. Otázkou je, jestli jim to štěstí bude přát. Zatím stojí při nich, dochází k podpisu smlouvy a diskutuje se o tom, jak bude nová franšízová prodejna firmy vypadat. Zatím se o konkrétní podobě nikde nic neříká a nepíše, tudíž konkrétní podoba je stále předmětem spekulací.

Je však pravděpodobné, že se nová prodejna bude nápadně podobat těm, jaké máme v České republice.