strongman

Stanu se nejsilnějším mužem planety!

Sportovní aktivity se řadí do denního rituálu snad každého muže. Mezi nejoblíbenější patří převážně tenis nebo squash, při   může dokonce zhubnout nějaké to kilo navíc. Navíc se blíží letní plavková sezona, není se proto čemu divit, když na krytých kurtech potkáváme den co den stejné páry.

Sport je ale také oblíbený program v televizi. Který muž nemá rád večerní fotbal s přáteli u piva a brambůrek. Častokrát stačí pouze hrát hru ba Xbox FIFU, aby se pánové dostatečně zabavili na dlouhé hodiny. K mužské radosti tak stačí opravdu jen velmi málo. Nyní, když se v současnosti dá koupit i  kinect, nemůžeme se divit, když muži zapomenou i na slavné výročí, protože se holt ocitnou v jiné realitě.

Někteří muži ale nemají na takové věci čas. Své volné dny tráví v posilovně a při různých trénincích, protože se chtějí někým stát. Tak to má i strongman Jiří Kadlčík. Jelikož se touží stát nejsilnějším mužem světa, již nyní trénuje na dva březnové závody v sérii Arnold Classic, a to v USA a v Austrálii. Dal si jasný cíl – vyhrát oba dva závody. Při jeho trénincích se proto nemůžeme divit tomu, když do nich dává sto deset procent, ne-li více.

Pokud byste se také chtěli stát strongmanem, museli byste si již nyní začít zvykat na krvavé rány a šrámy po každodenních trénincích. Podle Jirky by totiž dobrý strongman měl být vůči ní odolný – strpět bolest umí snad každý.

Pakliže se po březnových závodech dozvíme, že Jiří Kadlčík opravu vyhrál oba dva závody, stane se prvním Čechem, kterému se to kdy v historii povedlo. Během loňského roku vyhrál v Austrálii a v Africe, tedy dvě vítězství Arnold Classic má v kapse. Jelikož je ale Amerika nejprestižnější, hodlá pokořit i ji. Jedná se prý o jeden z nejtěžších závodů, co hodlá podstoupit.

Nám tedy nezbývá nic jiného, než jen držet pěsti a doufat, že si tento sedmadvacetiletý Čech své vize splní.