Slaví žena narozeniny? Prozradíme, co jí darovat podle věku

Slaví žena narozeniny? Prozradíme, co jí darovat podle věku

Blíží se narozeniny vaší partnerky? Pak jistě přemýšlíte, co své milé polovičce darovat. Zejména pro pány je to velice těžká disciplína. Je totiž všeobecně jasné, že ženám se nelze snadno zavděčit. I proto přinášíme několik tipů, které jistě oceníte, pokud slaví vaše drahá polovička kulatiny. pojďme tedy vybírat dárky podle věku! 

Zaměřili jsme se především na šperky, protože o špercích se ví, že jsou nejlepšími přáteli žen a že se s nimi zavděčíte prakticky vždycky. Pokud však vaše drahá polovička je výjimkou z pravidla a nemá šperky zrovna v lásce, nabízí se pak už jen třeba let balonem nebo kurz vaření nebo třeba celková proměna jejího image u oblíbeného kadeřníka. Nebo vsadíte na klasickou romantickou večeři při svíčkách? 

Když je ženě třicet 

Ve chvíli, kdy se žena dostane na třicítku, automaticky začíná přehazovat své priority. Na první místo se dostává rodina místo kariéry a její cesty se tak začnou směřovat úplně jiným směrem. V tomto okamžiku byste ženě měli darovat nějaký šperk, který je stále ještě finančně dostupný, přesto je jedinečný, aby v ní ještě chvilku zanechal tu radost a chuť do života. Volte v tomto případě ideálně diamanty, respektive vhodný je například diamantový náhrdelník, a kromě toho také diamantový prsten.  

Když je ženě padesát 

Dostala se vaše drahá polovička k padesátému roku života? To už je opravdové jubileum, které se musí pořádně oslavit! Přece jenom jí už je půlka století, a to je opravdu slušné. V takové chvíli by neměla postrádat ve své sbírce diamantová přívěsek. Pokud diamanty ve své sbírce ještě nemá, tohle je ten okamžik, kdy jsou diamanty zapotřebí a kdy by je měla dostat.  

Když je ženě šedesát 

V šedesáti už pravděpodobně žena má ve své sbírce diamantový šperk, proto zaměřte svou pozornost především na akvamaríny. Buď mohou akvamaríny zdobit prsten nebo krásný přívěsek.