Sexy i s okuláry

Sexy i s okuláry: Která česká zpěvačka měla víc brýlí, než chlapů?

Potkali jste ji včera na rohu ulice. A navzdory tomu, že měla na očích velké brýle s černýma obroučkama, jste se za ní otočili a povzdychli si: „Tahle kočka je určitě zadaná a tím pádem tabu.“ Je to tak holky s brýlemi mají styl. Tedy pokud se za ně nestydí a umí je nosit.

Šmrncovní profesorky

Prostě doby, kdy ženy skrývaly brýle v kabelce v pouzdře, protože jim stud nedovolil je vyndat a nasadit a raději krátkozrace mžouraly po okolí, už jsou naštěstí dávno pryč. Spousta žen naštěstí zjistila, že brýle mohou být pěkně šmrncovní módní doplněk. Podpořila to i nedávná móda velkých černých profesorských obrouček. Některé romantické by možná klidně by vzaly zavděk nějakou menší a méně nápadnou kreací, ale fakt, že svojí odvahou ukázaly: Brýle jsou tady a my se za ně nestydíme! Naopak, umíme být sexy kočky i v nich.

Skvěle sladit s outfitem

Jde ale o to umět si brýle nasadit a netvářit se přitom jako šedá myš, která by nejraději zalezla pod zem. Naopak, výrazné brýle podtrhují osobnost. Jsou ženy, které mají brýlí doma dokonce i několik a střídají je podle aktuálního outfitu. K černočervené ďábelské kreaci si bez ostychu vezmou okuláry s černými obroučkami a červenými postranicemi. Růžové romantické šaty na rande si zase žádají velké růžové brýle, které z protřelé krásky vykouzlí romantickou naivku. Sportovní look si žádá zase něco jiného – třeba výrazně tvarovaná skla s hnědou nebo zelenou obroučkou, které vyrobí holky do nepohody. Prostě vždy a za každých okolností mají v brýlích styl. U nás byla brýlovou průkopnicí zpěvačka Naďa Urbánková – sama přiznává, že prý měla víc brýlí než chlapů. Po ní se osmělily i další.