Vtipné ponožky

S vtipem do ulic! Udělejte jednou provždy přítrž nudné módě

Mnoho lidí, hlavně ve městech, se dnes obléká tak, aby byl jejich outfit do puntíku vyladěn dle posledních trendů. To má mnohdy z následek, že po procházce městem, nebo ráno cestou do práce, potkáte hned několik klonů. Abychom však byli IN, je potřeba do módních outfitů vnést trochu té nápaditosti. Nebo trochu více. Když to uděláte, dodáte vašemu looku ten pravý šmrnc, kterým vystoupíte z řady.

Budujte si osobitý styl doplňky

Obléknout se dle posledních trendů na stránkách módního časopisu tedy vyžaduje také trochu té vlastní invence. Jinak budete vypadat jako ty již zmiňované klony. Zapracujte proto na detailech a na doplňcích, ty jsou pro dodání vlastní dávky osobitosti naprosto ideální. Mohou o být třeba:

  • Ponožky
  • Tašky a batůžky

Ano, opravdu ponožky. Však jsou dnes natolik módní vyšší odhalené nápadité ponožky, které nelze přehlédnout. A co jim dodat trochu vtipu? Vtipné ponožky s výraznými motivy váš vzhled totiž dokonale rozseknout. Vyprostíte se z nudy a šedi, kterou vidíte všude okolo. A jako bonus tím můžete někomu vykouzlit úsměv na rtech. Ostatně od toho tady móda je, nemáme pravdu? Aby byla hravá a usměvavá.

Do čeho uložíme všechny naše věci?

Málokdy jdeme někam jen tak bez ničeho, vždy minimálně něco bereme s sebou. A do města na to jsou nejčastěji různé crossbody tašky, kabelky nebo moderní městské baťůžky, ať už elegantnější nebo sportovnější. Velmi oblíbené a módní jsou bezpochyby sportovní vaky na záda známé také jako gymsack či sportovní pytlík. Ani ten přitom nemusí být fádní jednobarevný nebo s obligátním velkým logem značky. Mnohem více se na něm bude vyjímat vtipný potisk s originálním designem od českých nebo slovenských autorů.

Prostě nebudete mít jen tak obyčejný pytlík z Číny, ale osvěžíte svůj vzhled originálním prvkem. A bát se něčeho takového k elegantnímu oblečení? Tak pro to vůbec není důvod. Móda je tady od toho, aby nás bavila a sladěním s vhodnými svršky rozhodně nic nezkazíte. Právě naopak.