RST plný novinek

RST plný novinek! Co můžeme od značky očekávat?

Britská značka RST je ve světě motorek samozřejmě dobře známá. Každým rokem se čeká na nové kolekce. Letošní novinky opravdu stojí za zmínku. Rovných 90 novinek se totiž našlo v katalogu této britské značky pro tento rok. Pokud toto moto oblečení této značky ještě nemáte, pak je co napravovat. Na silnicích je oblečení RST čím dál víc vidět, proto zapadněte do davu a kupte si taky něco z letošní fantastické kolekce!

Pokud by vás zajímalo, kolik lidí například obléká zakázkové kombinézy této britské značky, pak byste se dostali až k číslu 40. Letos podle aktuálních informací přibylo dalších 28 jezdců, kteří se mohou pyšnit oblečením této značky.

Jak vypadá ta letošní kolekce?

Jestliže jste si zakoupili katalog pro tento rok, určitě vás nadchnulo, že se takřka všechny kousky modernizovaly. Zaměřilo se hlavně na zdokonalování výrobků jako takových. Zdokonalovala se hlavně ventilace výrobků, která sice byla už dříve velice silnou stránkou kompletu, ale nyní se zlepšil tvar a hlavně se trochu jinak ovládají panely na bundě. Je zde také hustější síťka ve větracích plochách, tudíž se lépe zamezuje zanášení třeba otravným hmyzem.

V textilní kategorii však narazíte i na inspiraci legendárním závodníkem Dakaru Mickem Extancem. Nový komplet totiž opravdu vypadá jako jeho. Je zde dostatečné množství kapes i reflexních ploch, abyste šli na silnici vidět.

A co kůže?

Co se týče kožených výrobků, tedy koženého moto oblečení, většinou vše zůstává při starém – hlavně u kožených sportovních kombinéz na motorku. Je možná trochu lepší grafika a možná trochu lepší kůže.  To způsobilo, že motorkářská kožená bunda najednou vypadá naprosto civilně, i když má vlastně všechny bezpečnostní prvky.

K takové kožené moto bundě se v nové kolekci hodí hlavně motorkářské džíny. V nové kolekci si můžete vybrat celkově ze šesti různých modelů. Díky tomu, že se džíny vyšplhaly až k šesti variantám, se RST může chlubit tím, že je to největší počet nabízených džínů, jaký kdy měla.