Romantická místa v Praze, kam vzít svou drahou polovičku

Romantická místa v Praze, kam vzít svou drahou polovičku

Kam vzít svou drahou polovičku? To je otázka, kterou si pokládá nejeden muž, který chce svou polovičku vytáhnout na místo, kde se jí bude líbit. Jít na procházku nebo jen tak na večeři, to by nemělo být jen otázkou svátku všech zamilovaných, ale měli bychom lásku dávat najevo i jindy v roce, nikoli jen v polovině února, jak je tomu zvykem. Pokud tedy chcete svou drahou polovičku vzít například do Prahy, máme pro vás seznam romantických míst, kde se jí rozhodně bude líbit.  

Do Prahy se samozřejmě nejezdí jen za památkami, ale jezdí se sem za zážitky a pracovními příležitostmi. Pokud se do Prahy ženete, máme pro vás několik tipů, kam vzít svou lásku, abyste zažili něco nevšedního. Některá místa vám možná jsou dobře známá, jelikož se řadí k turistickým cílům, jiné mohou být pro vás překvapením.  

Střecha Tančícího domu 

Pokud bychom měli vyjmenovat nejkrásnější vyhlídky na město Praha, do seznamu nejkrásnějších vyhlídek bychom rozhodně zařadili i střechu Tančícího domu. U ní je však drobný problém, a sice nedostanete se sem vždy a za všech okolností. Buď je vstup na střechu součástí vstupenky na nějakou z výstav, které se v Tančícím domě konají, nebo je na ni možné jít jen tehdy, pokud si objednáte nějaký nápoj z nabídky. Nápoje na střeše Tančícího domu nepatří k těm nejlevnějším, ale za ten krásný výhled to rozhodně stojí.  

Žižkovská satelitní věž 

Další krásnou vyhlídku nabízí Žižkovská satelitní věž, kam se lze dostat opět za určité vstupné. Nahoře se vám nabídne nádherný výhled, kromě toho se nahoře nachází také nádherná restaurace, která je označována za jednu z nejromantičtějších restaurací v Praze. Opět ale musíte počítat s trochu vyššími cenami, je to přece jen restaurace v Žižkovské věži.  

Grébovka 

Abychom ale nezůstali jen u placených romantických míst, doporučujeme zamířit do Havlíčkových sadů, kterým se také jinak říká Grébovka. Grébovka je ideální místo na piknik, vinobraní, food festival nebo jen na nějakou procházku.