Rohlik.cz je k nezastavení. Krize přinesla ovoce

Rohlik.cz je k nezastavení. Krize přinesla ovoce

Doba ovládaná novým typem koronaviru přinesla mnoho nepříjemného. Zvýšila se nezaměstnanost, kromě toho také došlo k pozastavení ekonomiky, respektive k recesi, která nejednu zemi doslova zlomila. Samozřejmě na každém špatném se najde něco dobrého. V tomto případě najdeme to dobré například v tom, že se snižují ceny ropy a pravděpodobně půjdou dolů také ceny nemovitostí a samozřejmě i hypoteční sazby. A kromě jiného se daří nejedné společnosti. Zejména společnosti Rohlik.cz se daří, je to přece jen online supermarket, který je nyní doslova k nezastavení.  

S příchodem nařízení o omezení volného pohybu a s příchodem nouzového stavu přestala většina lidí navštěvovat supermarkety nebo hypermarkety, jelikož se zkrátka obávala o své zdraví. Ve velkém se proto začalo dařit online supermarketům, které denně hlásily vyprodáno. Je proto na místě říct, že takový Rohlik.cz je opravdu k nezastavení.  

Dvacet zákazníků každou minutu 

S příchodem krize se Rohlik.cz dal opravdu do pohybu. Začal nabízet více pracovních pozic, zaměstnanci si vydělávají opravdu slušné peníze. Nemůžeme se tomu divit, vždyť jenom za jednu jedinou minutu se obslouží zhruba dvacet zákazníků, a to je opravdu zajímavé zjištění.  

Rohlik.cz se však rozhodl své portfolio i v době krize trochu rozšířit. Nabízí rovnou tři nové funkce, které jsou přizpůsobené koronavirové situaci a které mají ulehčit život skupinám lidí.  

Nové funkce pro snazší život 

Nejen, že Rohlik.cz nově vstoupil do vícero regionů v České republice, ale také přinesl zákazníkům nové funkce, jak již bylo zmíněno. Například navázal spolupráci s šéfkuchaři a také restauratéry a spustil tak možnost objednat si domů hotové speciality. To kuchaři vítají, jelikož je to pro ně jakési záchranné lano v době, kdy musí mít zavřeno.