Pulze

Pulze jako méně škodlivá varianta pro cigaretové nadšence

Tradiční tabákové produkty, které jsou u nás dosud nejznámější variantou, stále užívají tři čtvrtiny lidí. Novinky, které fungují na bázi zahřívání, postupně zaplavují trh a stávající se mnohem více oblíbenými. Důvod je jednoduchý. Lidé se bojí o své zdraví, a tak se uchylují k méně škodlivým variantám své libůstky.

 

Intenzivní chuť bez výčitek

 

Zařízení Pulze představuje ve srovnání s klasickými cigaretami lepší a šetrnější volbu pro všechny. Díky unikátní technologii si uživatelé mohou vychutnat tabák  s menšími výčitkami. Výhodou je také velmi intenzivní chuť, kterou si člověk může zpestřit o nejrůznější příchutě, jež se na trhu nabízí. Mezi nejoblíbenější patří:

  • bez příchutě – silná až doutníková chuť
  • mentol
  • máta
  • limetka
  • citrusy
  • borůvka

a další…

 

Hlavním důvodem, proč se jedná o méně škodlivou variantu, je to, že nedochází ke spalování, takže řada toxických chemikálií vůbec nevzniká. Naopak u zahřívaného tabákového výrobku uživatel vdechuje páru, intenzivní chuť tabáku a nikotin.

 

Alternativní variantu ocení vaše okolí

 

Přechod na příznivější variantu jistě ocení i blízké okolí, a to hned z několika důvodů.

  1. Lidé v blízkosti se tak nestávají pasivními konzumenty.
  2. Nové technologie nezanechávají silný odér, který by obtěžoval okolí.
  3. Není cítit z oblečení, rukou či vlasů.
  4. Nezanechává žluté skvrny na zubech.

 

Za zdravější pleť

 

Přechod na alternativní produkty ocení jistě i vaše pokožka. Při konzumaci běžných tabákových výrobku se podstatně urychlují procesy stárnutí, zhoršuje se pružnost pleti, zmenšuje se schopnost přirozené hydratace pokožky a rychleji se tvoří vrásky. 

 

Zájem roste především u mladé generace

 

Na své zdraví myslí především mladší generace, která se k novým technologiím v podobě zařízení na zahřívaný tabák jako je Pulze, uchyluje výrazně častěji. Přeučit uživatele tradičních výrobků je mnohem složitější, a to především kvůli nedůvěře právě k novým technologií. Nové alternativní zařízení se také mohou stát vhodným mezistupněm, pro ty, kteří by se svou zálibou chtěli skoncovat úplně.

 

Autor: Elena Gotfried